Žmogus žmogui skolina pinigus ypač dažnais atvejais. Dabar jums gali paskolinti net 15 000 eurų be jokio turto įkeitimo. Bene geriausios skolinimosi sąlygos Lietuvoje. Metinė palūkanų norma nuo 6%. Galimybė skolintis iki 84 mėnesių laikotarpiui. Paskubėkite pateikti paraišką internetu, nes atsakymo sulauksite vos per 24 valandas.

Žmogus žmogui skolina pinigus per sutelktinio finansavimo platformas

Sutelktinio finansavimo platformose didžią dalį paskolų finansuodavo paprasti fiziniai asmenys, norintys įdarbinti savo asmenines lėšas, santaupas. Žmogus žmogui skolina pinigus kaip investuotojas, bet jie yra eiliniai Lietuvos piliečiai, kurie suprato, jog investuodami į žmonių paskolas, jie gali gauti kur kas didesnę grąžą nei, investavę taupomuosius indėlius ar obligacijas.

Žmogus žmogui skolina pinigusTik visai neseniai pačiose platformose pradėjo solidaruotis ir pačios platformos investuodamos kartu su žmonėmis į kitų žmonių paskolas. Anksčiau į paskolas investuodavo vien tik fiziniai asmenys, bet matyt, platformų administratoriai pastebėję, jog žmonės gauna pakankamai solidžią grąžą, nusprendė ir patys investuoti. Dabar neretai sutiksime žmonių paskolų, kur pusę ar net daugiau paskolos sufinansavo pačio platformos administratoriai, tiksliau kalbant, įmonė, kuri administruoja platformą.

Apžvelgiant šių platformų veiklą, galima teigti, jog šios platformos ko gero, yra vienintelės greitųjų kreditų bendrovių konkurentės. Itin žemos metinių palūkanų normos leidžia šioms platformoms konkuruoti ne tik su greitųjų kreditų bendrovėmis, bet ir komerciniais bankais ar unijomis.

Šių platformų veiklą prižiūri bei reguliuoja Lietuvos bankas, tad žmonės gali būti užtikrinti, jog šių platformų veikla visada išliks skaidri, o reikalui esant visada bus galima kreiptis dėl iškilusių problemų ar konfliktų.

Kaip ir kiekvienoje finansines paslaugas teikiančioje bendrovėje, taip ir sutelktinio finansavimo platformose visų finansinių paslaugų suteikimas vyksta tokiu pačiu principu kaip ir bankuose ar greitųjų kreditų bendrovėse. Čia kalbame, ne apie pačios paskolos finansavimą, bet asmens mokumo vertinimą.

Šiose platformose asmuo taip pat privalo pateikti visą apie save informaciją, kuri padėtų kreditoriams nustatyti asmens kredito reitingą. Norinti gauti finansines paslaugas, pirmiausia, privalo gauti pastovias ir tvarias mėnesines pajamas netrumpiau nei 4 mėnesius. Asmuo taip pat negali turėti pradelstų ar negrąžintų paskolų kitoms finansines paslaugas teikiančioms bendrovėms. Asmens mėnesinės išlaidos negali viršyti 40% jo gunmanų pajamų. Atitikus šiuos kriterijus, asmuo gali tikėtis gauti vienas pigiausių ir geriausių paslaugų Lietuvoje.