Paskolos privatiems klientams internetu pateikus paraišką dabar net 7 metų laikotarpiui. Nedvejok ir paskubėk pasinaudoti vykstančiomis akcijomis. Paskolos iki 20 000 eurų akimirksniu.

Paskolos privatiems klientams suteikiamos kone didžiojoje dalyje finansines paslaugas teikiančiose bendrovėse. Nepaslaptis, kad vos pilnametystės sulaukę asmenys skuba pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovių. Bet ar tokios paskolos yra geras sprendimas mokyklos suoluose sėdintiems asmenims?

Paskolos privatiems klientams su finansiniu raštingumu

Itin dažnais atvejais pirmąją paskolą asmenys skuba pasiskolinti gerai neįvertinę savo finansinių galimybių. Dažnas atvejis, kuomet vartojimo paskolas ima vos pilnametystės sulaukę asmenys – pramogos. Ypač daug jaunų žmonių, galvoja, kad yra jauni ir per ilgą laiką tikrai sugebės grąžinti pasiskolintus pinigus. Todėl neretai, tokio amžiaus asmenys yra vieni nemokiausių klientų.

Paskolos privatiems klientamsReikia žinoti, jog norint gauti vartojimo paskolą, neužtenka būti pilnamečiu. Paskolos privatiems klientams suteikiamos tik mokiems ir su gera kredito istorija asmenims. Tai reiškia, kad joks bedarbis pilnametis ar mokinys taip paprastai negalės pasiskolinti. Kiekvienas asmuo norintis gauti vartojimo paskolą, privalo turėti tvarias pajamas. Dažniausiai tai yra darbo užmokestis, atlyginimas pagal autorines sutartis ir t.t.

Nenuostabu, kad paskolos privatiems klientams yra suteikiamos labai retai, nes paprasčiausiai, mažai yra asmenų, kurie vis dar lankydami mokyklą gautų pajamas, susijusias su darbo santykiais ar panašiai.

Bet būna šiais laikais atvejų, kuomet mokslą su darbu suderinę jaunuoliai sugeba gauti pastovių pajamų, kurios yra tinkamos asmens kreditingumui nustatyti. Žinoma, dažniausiai, tai nėra labai didelės pajamos, bet tai įstatymiškai leidžia žmogui teikti paraiškas greitųjų kreditų bendrovėse ar sutelktinio finansavimo bendrovėse.

Ypač dažna jaunimo klaida yra ta, kad jie galvoja, jog pagal dabartinę savo finansinę padėtį ir toliau galės mokėti paskolos įmokas. Didžiausią klaidą daro asmenys įsipareigoję mok4ti paskolas po 3-8 metus. Per tą laiką asmens gyvenimo sąlygos gali pasikeisti. Asmeniui gali teikti pradėti pilnai save išlaikyti, ko nereikėjo gyvenant su tėvais kai buvo paimtas paskola. Jaunuoliui su laiku atsiras itin didelės mėnesinės išlaidos, todėl jeigu jis nedidins savo pajamų šaltinio, tai jam gresia kaip ir daugeliui lietuvių – skurdas ar net bankrotas.