Greitieji kreditai turintiems skolų

Greitieji kreditai turintiems skolų žaibiškai išduodami po kredito paraiškos patvirtinimo, tad jeigu reikia paskolos, kreipkitės nurodydami savo kontaktinius duomenis.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitieji kreditai turintiems skolų 2019 metais yra vienas dažniausių skolinimosi atvejų. Džiugu tai, jog toliau sekdami informaciją, sužinosite kur gauti geriausias finansavimo sąlygas internetu. Paskolos skoloms padengti žaibiškai išduodamos po kredito paraiškos patvirtinimo, tad jeigu reikia paskolos, kreipkitės nurodydami savo kontaktinius duomenis pasirinktai kredito įstaigai. Šiuo metu jos siūlo be galo geras skolinimosi sąlygas – klientams siūlomos netgi nemokamos paskolos, galima įmokas atidėti netgi nemokant jokių mokesčių. Aišku, kiekvienoje kredito bendrovėje vyksta skirtingos akcijos, todėl reikėtų atidžiau analizuoti visus pasiūlymus.

Visiems reikėtų žinoti, kad neoficialios paskolos neišduodamos standartine tvarka – svarbiausia yra tai, kad tos skolos nebūtų vėluotinos ir per daug didelės. Dabar skolinimo tvarka yra reguliuojama, todėl viskas priklauso nuo paties kliento. Jeigu jo situacija yra nepavydėtina, tai dėl kredito kreiptis nereikėtų niekur.

Kredito įstaigose greitieji kreditai turintiems skolų išduodami pagal paprastą visiems taikomą procedūrą.

greitieji kreditai turintiems skolųJeigu esate asmuo, kuris jau turi skolų kitoms bendrovėms, tai dar nereiškia, kad negalite gauti naujo kredito. Jums derėtų paskaičiuoti savo pajamas bei patiriamas išlaidas. Kredito įstaigoms negalite per mėnesį skirti daugiau nei 40 procentų pajamų. Tad, jeigu šios ribos dar nesate pasiekę, tai naują paskolą tikrai turėtumėte gauti gana lengvai. Žinoma, bet kokio dydžio kredito gauti nepavyks – jums bus taikomi apribojimai.

Būtina žinoti, kad greitieji kreditai turintiems skolų išduodami atsižvelgiant į jų jau turimus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad jums bus taikomi skolinimosi limitai, jog po naujos paskolos nebūtų peržengiama 40 procentų pajamų taisyklė.

Kiekvienas greitas kreditas turintiems skolų išduodamas remiantis atsakingumo principais.

Anksčiau būdavo laikai, kai į kredito įstaigas kreipdavosi netgi nepilnamečiai asmenys, todėl jums būtina žinoti, kad dabar tos bendrovės bet kam kreditų neišduoda. Paskaitykite vartojimo kredito įstatymą bei mokumo vertinimo nuostatus – juose aiškiai surašyta kas gali gauti greitas paskolas, o kas ne.

Kredito įstaigos dabar privalo laikytis atsakingo skolinimo principų, nes jas įpareigoja būtent Lietuvos bankas ir įstatymai. Nesilaikant šių principų, skiriamos didelės baudos, o kartais netgi atimamos licencijos ir tuomet kredito įstaiga negali toliau vykdyti pinigų skolinimo veiklos. Supraskite – paskolos be pajamų yra išduodamos, bet visada remiamasi atsakingo skolinimo principais.

Turintiems skolų skolintis yra be galo sunku. Aišku, lengviau tiems, kurie skolinasi dar nepasiekę savo ribų. Tačiau, verta žinoti, kad kiekviena nauja paskola, kurią ketinate imti, mažina jūsų sekančias skolinimosi galimybes. Kuo daugiau skolų turėsite, tuo sunkiau gausite naujas. Išimtis taikomas tiems atvejams, kuomet skolinamasi jau grąžinus senas skolas.

Greitieji kreditai 123

Greitieji kreditai 123 – trijų žingsnių sistema, kurią atlikus, asmuo gali gauti paskolą internetu. Pirmasis žingsnis – kredito paraiškos pateikimas. Antrasis – duomenų patvirtinimas. Trečias – laukimas ir pinigų gavimas.

Ieškantiems geriausių pasiūlymų, reikėtų pirmiau atsižvelgti į populiariausių paskolų bendrovių bei sutelktinio finansavimo platformų pasiūlymus. Jie dažniausiai ir būna naudingiausi klientams.

Verta žinoti, kad Lietuvoje kredito rinka yra stebima, todėl nereikėtų tikėtis gauti paskolą, jeigu pajamų šaltinis yra niekinis. Tai reiškia, kad asmenims, negaunantiems jokių pajamų, reikia pamiršti skolinimąsi iš finansų įstaigų – jose nebus galima gauti jokio kredito, nes tiesiog pajamų negaunantiems asmenims jų išduoti neleidžia įstatymai.

Greitieji kreditai nėra skirti tiems, kurie nesiruošia jų grąžinti laiku

kreditai 123Labai svarbu pabrėžti, kad asmenys, nuolatos turintys bėdų su prievolių vykdymu, neturėtų gaišti savo ir kreditorių laiko. Mat, tokiems žmonėms niekas nebenori skolinti pinigų. Paprastai kalbant, kredito paraiškos pateikimas tam ir būtinas, jog paskui kreditorius galėtų patikrinti duomenis. Anksčiau įsipareigojimus netinkamai vykdę asmenys kredito istorijoje turės neigiamus įrašus. Kadangi duomenų tikrinimo metu kredito istorija yra peržiūrima vos ne pirmiausiai, tai jūsų paskolos paraiška bus atmesta, jeigu bus matomi neigiami įrašai.

Taip pat reikia žinoti, kad nemokūs asmenys negali gauti kreditų dėl įstatymų numatytos tvarkos. Jeigu jūs pajamų negaunate visai, tai į finansų įstaigas taip pat neturėtumėte kreiptis. Pagal įprastą logiką turite suprasti, kad jeigu jūs negaunate pajamų, tai vėliau neturėsite iš ko dengti paskolos įmokos. Dėl to kredito įstaigos ir neskolins jums pinigų.

Greitieji kreditai 123 – trijų žingsnių sistema gali būti ir praplečiama išskirtiniai atvejais.

Vartojimo kreditus internetu greitai gauti norintys asmenys neturėtų manyti, kad visuomet užteks tik šios trijų žingsnių sistemos. Paprasčiausiai, kai kuriais atvejais gali tekti sugaišti daugiau laiko dėl pačių kaltės. Pavyzdžiui, pateikus neteisingus duomenis, jums gali tekti iš naujo pateikti kredito paraišką arba turėsite tuos duomenis patikslinti paprašius kreditoriui. Dėl jūsų pačių klaidos paskolos išdavimo procedūrą gali pailgėti kaip reikiant. Todėl visuomet ir pabrėžiama, kad visus duomenis būtina pateikti tiksliai.

Greitieji kreditai interentu bedarbiams

Ar kurioje nors bendrovėje 2020 metais suteikiami greitieji kreditai internetu bedarbiams? Siūlome toliau skaityti mūsų pateiktą informaciją ir tokiu būdu gauti informaciją kaip būtų suteikiami greitieji kreditai internetu bedarbiams.

Greitasis kreditas internetu bedarbiams suteikiamas pagal esamą tvarką: asmuo negali būti įtrauktas į skolininkų sąrašus, jis negali būti pradelsęs mokėti įmokas kitiems kreditoriams. Jeigu esate bedarbis, tai jums paskola gali būti išduodama tik esant tam tikroms aplinkybėms.

Visi greitieji kreditai internetu bedarbiams suteikiami tik po kreditingumo įvertinimo.

internetu bedarbiamsNereikėtų tikėtis gauti paskolą tais atvejais, jeigu kredito įstaiga pamatys, jog jūsų finansinė padėtis yra nepavydėtina. Tai reiškia, kad negaunantys pajamų greitųjų kreditų negalės gauti. Paskolos bedarbiams gali būti išduodamos esant tvarių pajamų šaltiniui. Jis vertinamas pagal asmens keturių mėnesių gautų pajamų vidurkį. Tiesa, tai taikoma tiems, kurie dirba pagal darbo sutartis – dirbančių savarankiškai pajamos vertinamos pagal ilgesnį laikotarpį. Kredito įstaigos privalo kruopščiai patikrinti besiskolinančių asmenų pajamas, o jeigu asmuo jų negauna, tai jam išduoti kreditą nebus galima, nes tai bus laikoma įstatymų pažeidimu.

Klientai, norintys gauti greitąjį kreditą, turi žinoti, kad bedarbiams paskolos nelabai ir išduodamos, nes galiojanti tvarka neleidžia skolinti neatsakingai. Neatsakingu skolinimu laikomi tie atvejai, kuomet kredito teikėjas suteikia paskolą asmeniui, kuris negalės grąžinti skolos. Kaip nustatoma ar asmuo grąžins skolą ar ne? – tikrinamas jo kreditingumas. Kreditingumas turi būti patikrintas be jokių išlygų, o svarbiausia tai, kad kredito įstaigos jį patikrinti turi atsakingai. Jeigu kredito bendrovė matys, jog asmuo negeba vykdyti įsipareigojimų, tai tokiam asmeniui nebus galima išduoti paskolos. Jeigu kreditas bedarbiui bus išduotas, kredito įstaiga sulauks bausmės.

Lietuvoje greitieji kreditai internetu bedarbiams jau seniai nėra išduodami.

Pasikeitusi tvarka lėmė tai, kad kredito bendrovės privalėjo iš savo potencialių klientų sąrašo braukti bedarbius asmenis. Dabar yra netgi draudimas reklamuoti paskolas bedarbiams. Kredito bendrovės greituosius kreditus išduoti gali tiems, kurie gauna pakankamas pajamas ir gali vykdyti įsipareigojimus neperžengiant 40 procentų pajamų taisyklės. Kiekvienam besiskolinančiam asmeniui patartina pačiam pasidomėti mokumo vertinimo nuostatais, nes ten aiškiai surašyta, kurie asmenys apie skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių turi pamiršti visai. Tik atsakingi ir reikiamą pajamų sumą per mėnesį gaunantys vartotojai gali gauti greituosius kreditus.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems tikrai suteikiami. Atitikę visus mokumo reikalavimus turėsite galimybę pasiskolinti net iki 20 000 eurų. Tokios pačios sąlygos ir tiems, kas nori refinansuoti turimus brangius įsipareigojimus kitoms bendrovėms ar bankams. Pasinaudoti refinansavimo galimybe dar nebuvo taip paprasta!

Greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims internetu

įsiskolinusiemsKo gero, labai didelė dalis žmonių mano klaidingai, jog įsiskolinę asmenys yra nemokūs ir jiems naujos paslaugos negali būti teikiamos. Žinoma, jog yra asmenų, kurie be greitųjų kreditų nebegali tinkamai patenkinti net buitinių savo poreikių. Tokiems asmenims, kurių išlaidos sudaro 40% ar daugiau jų gaunamų pajamų, paprasčiausiai nauji kreditai nebesuteikiami. Nebesuteikiami greitieji kreditai ir asmenims, kurie apskritai negauna jokių tvarių pajamų. Kitaip sakant, greitieji kreditai bedarbiams taip pat nesuteikiami.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems suteikiami tik tuo atveju, jeigu asmens išlaidos neviršija 40% jo gaunamų pajamų per mėnesį. Toks asmuo pilnai dar gali gauti naujų finansinių paslaugų iki tol, kol jo įmokos sudarys 40% gaunamų pajamų.

Neretai įsiskolinusių žmonių tarpe yra ir tokių, kurių mėnesinės išlaidos siekia  30% gaunamų pajamų, bet vis tiek dar gali pasiskolinti maksimalią 20 000 eurų sumą maksimaliam 7 metų laikotarpiui. Kodėl taip gali nutikti, jog tik likusius 10% gaunamų pajamų asmuo galės skirti naujo kredito įmokai, bet gali gauti itin didelę sumą? Dažniausia tai yra dėl to, jog asmens mėnesinis atlyginimas yra kur kas didesnis nei vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Dažniausiai tokias paskolas įsiskolinę asmenys gali gauti tik tokiu atveju, jei per mėnesį uždirba tūkstantinius atlyginimus atskaičius mokesčius.

Kalbant skaičiais, visai nesunku paskaičiuoti, jog asmuo gaunantis 4000 eurų atlyginimą į rankas, gali gauti paskolą, kurios įmokai dar gali skirti 10% savo atlyginimo. Tai yra, asmuo naujiems įsipareigojimams galės dar skirti 400 eurų per mėnesį. Skaičiuojant visus asmens 40% įsipareigojimus, tai būtų 1600 eurų per mėnesį. Asmeniui tuo tarpu, atskaičiavus mėnesines išlaidas, dar liktų pragyvenimui 2400 eurų per mėnesį, kas šiais laikais vis dar yra labai didelis atlyginimas, lyginant su kitų sričių darbuotojais ir jų atlyginimais Lietuvoje.

Greitieji kreditai visiems yra suteikiami individualiomis sąlygomis. Tiek dirbantys pagal darbo sutartis, tiek dirbantys su verslo liudijimais ar individualia veikla, gali pasiskolinti iki 20 000 eurų. Ieškantiems kaip sumažinti jau turimus įsipareigojimus siūlome apžvelgti kur šiuo metu paskolų refinansavimas yra geriausiomis sąlygomis.

Greitieji kreditai visiems gyvenimo atvejams

Kokių tik priežasčių šiais laikais neprigalvoja žmonės tam, kad galėtų prisiskolinti pinigų ir juos leisti. Bet visi puikiai supranta, kad tokių paskolų žmogus paprasčiausiai negali sau leisti. Daugelis tik galvoja, jog viską jie gali gyvenime sau leisti, bet taip nėra, nes ką žmogus gali sau leisti, parodo jo gaunamos mėnesinės pajamos.

Ne, žmogus negali sau leisti atostogų egzotinėje šalyje, jeigu jis per mėnesį uždirba tik minimalų atlyginimą. Greitieji kreditai visiems tokiems asmenims tik sukels didžiulių finansinių problemų. Blogiausia, jog prasidėjus finansiniams sunkumams žmogus savęs tikrai nekaltins dėl prastų savo finansinių sprendimų.

visiemsKad jau apžvelgiame temą, kam žmonės tikrai negali sau leisti pasiskolinti, tai dar vienas populiariausių teiginių, jog reikia pirkti brangesnį automobilį, nes į senąjį reikia daug „kišti“ remontams. Ir baisiausia yra tai, jog žmonės ima greitąjį kreditą transporto priemonei įsigyti, kurios vertė yra kelių metų to žmogaus atlyginimo. Dar baisiau, kai asmens darbovietė yra vos už kelių kilometrų nuo jo namų ir jis vis tiek renkasi į darbą važiuoti automobiliu. Tai turbūt ir yra dažniausias atvejis kuomet žmogus naudoja automobilį. Baisu, kad po kelių metų nusipirkę automobilį su paskola, asmuo vis tiek į jį turi kišti pinigus remontams. Kodėl tokie asmenys nepagalvoja, kad jie negali sau leisti automobili įsigijimo aplamai? Kodėl žmonės nesirenka alternatyvių kelionės būdų kaip viešasis transportas ar paprasčiausias dviratis?

Turbūt kvailiausia priežastis imti vartojimo paskolą būtų dėl daiktų, kurie mums iš tiesų yra nereikalingi. Kalbame apie elektronikos prekes. Naujausi išmanieji telefonai pasirodantys kas keletą mėnesių, nauji kompiuteriai, drabužiai ir visa kita yra perkami tada, kad senieji vis dar gali puikiai pasitarnauti.

Įsivaizduokite kiek žmogus galėtų sutaupyti pinigų atsisakęs pinigų švaistymo beprasmėms prekėms. O kaip jūs manote, ar visi žmonės yra nusipelnę užsidirbę sau geresnį gyvenimą?

Greitieji kreditai savaitgaliais reikalingi asmenims, kurie susiduria su nenumatytomis, staigiomis išlaidomis. Neretai paskolų bet kuriuo paros metu prireikia ir asmenims, turintiems priklausomybę azartiniams lošimams.

Šiuo metru greitųjų kreditų bendrovės, bankai, tarpusavio skolinimo platformos gali suteikti asmeniui vartojimo kreditą itin geromis sąlygomis. Tik verta paminėti, jog paskolos, kiaurą parą nėra suteikiamos jokiose finansines paslaugas teikiančiose bendrovėse. Asmuo, ieškantis kur pasiskolinti, geriausiu atveju, gali tik pateikti paraišką paskolai gauti bet kuriuo paros metu, bet sprendimas išduoti paskolą  bus priimtas tik sekančią darbo dieną darbo valandomis. Kitaip sakant, greitieji kreditai savaitgaliais nėra suteikiami.

Greitieji kreditai savaitgaliais internetu

Greitieji kreditai savaitgaliaisKadangi šiuo metu Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia suteikti vartojimo paskolas po 19:00 valandos, galime apžvelgti pasiūlymus, kuriuos dabar galima gauti kone kiekvienoje vartojimo paskolas suteikiančioje bendrovėje ar banke. Iš visų pasiūlymų, labiausiai vartotojus turėtų dominti vartojimo paskolos iš žmonių sutelktinio finansavimo platformose. Dabar paskolos ieškantis asmuo gali pasiskolinti net iki 20 000 eurų septynerių metų laikotarpiui. Tai yra 2 metais daugiau lyginant praėjusių metų laikotarpį. Įdomiausia tai, jog paskolos sutelktinio finansavimo platformose yra finansuojamos paprastų fizinių asmenų. Žinoma, dalį paskolos pasirinktinai finansuoja ir pats platformos administratorius. Visgi reikia žinoti, jog platformos administratorius vienintelis ir administruoja visą paskolos suteikimo procesą. T.y. paskolą finansuojantys asmenys nevykdo jokių administracinių veiksmų.

Paskolos palūkanos nustatomos individualiai

Paskolos gavimo procesas vyksta kitaip, nei įprastose vartojimo paskola teikiančiose bendrovėse. Pirmiausia, asmuo užsiregistravęs sutelktinio finansavimo platformoje vis tiek turės „praeiti“  kreditingumo vertinimo procesą. Kitaip sakant, asmuo vis tiek privalės įrodyti savo mokumą, kad būtų tinkamas gauti paskolą. Kai asmens mokumas įvertinamas jam suteikiamas platformos kredito reitingas išrekštas raidėmis A, B, C,  arba D. Suteiktus asmeniui kredito reitingą, jis jau gali pateikti paraišką paskolai gauti. Tiesa, asmuo gali pats nustatyti pageidaujamą metinę palūkanų normą, bet ar asmenys sutiks tokiomis palūkanomis skolinti – nežinia. Geriausius šansus paskolai gauti, žinoma, turi asmenys su A kredito reitingu. Dažniausiai pateikę savo siūlomą palūkanų normą, tokią ją ir gauna.

Greitieji kreditai savaitgaliais refinansavimui

Dar vienas, dažnas atvejis, kada asmuo ieško greitųjų kreditų savaitgaliais yra paskolų refinansavimas. Asmenys su gera kredito istorija taip pat turi itin gerą galimybę susimažinti jau turimus finansinius įsipareigojimus refinansuojant savo paskolas. Refinansavimas iš žmonių sutelktinio finansavimo platformose vyksta tokiu pačiu principu kaip ir naujos paskolos prašymas.