Greitieji kreditai turintiems skolų žaibiškai išduodami po kredito paraiškos patvirtinimo, tad jeigu reikia paskolos, kreipkitės nurodydami savo kontaktinius duomenis.

Greitieji kreditai turintiems skolų 2019 metais yra vienas dažniausių skolinimosi atvejų. Džiugu tai, jog toliau sekdami informaciją, sužinosite kur gauti geriausias finansavimo sąlygas internetu. Paskolos skoloms padengti žaibiškai išduodamos po kredito paraiškos patvirtinimo, tad jeigu reikia paskolos, kreipkitės nurodydami savo kontaktinius duomenis pasirinktai kredito įstaigai. Šiuo metu jos siūlo be galo geras skolinimosi sąlygas – klientams siūlomos netgi nemokamos paskolos, galima įmokas atidėti netgi nemokant jokių mokesčių. Aišku, kiekvienoje kredito bendrovėje vyksta skirtingos akcijos, todėl reikėtų atidžiau analizuoti visus pasiūlymus.

Visiems reikėtų žinoti, kad neoficialios paskolos neišduodamos standartine tvarka – svarbiausia yra tai, kad tos skolos nebūtų vėluotinos ir per daug didelės. Dabar skolinimo tvarka yra reguliuojama, todėl viskas priklauso nuo paties kliento. Jeigu jo situacija yra nepavydėtina, tai dėl kredito kreiptis nereikėtų niekur.

Kredito įstaigose greitieji kreditai turintiems skolų išduodami pagal paprastą visiems taikomą procedūrą.

greitieji kreditai turintiems skolųJeigu esate asmuo, kuris jau turi skolų kitoms bendrovėms, tai dar nereiškia, kad negalite gauti naujo kredito. Jums derėtų paskaičiuoti savo pajamas bei patiriamas išlaidas. Kredito įstaigoms negalite per mėnesį skirti daugiau nei 40 procentų pajamų. Tad, jeigu šios ribos dar nesate pasiekę, tai naują paskolą tikrai turėtumėte gauti gana lengvai. Žinoma, bet kokio dydžio kredito gauti nepavyks – jums bus taikomi apribojimai.

Būtina žinoti, kad greitieji kreditai turintiems skolų išduodami atsižvelgiant į jų jau turimus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad jums bus taikomi skolinimosi limitai, jog po naujos paskolos nebūtų peržengiama 40 procentų pajamų taisyklė.

Kiekvienas greitas kreditas turintiems skolų išduodamas remiantis atsakingumo principais.

Anksčiau būdavo laikai, kai į kredito įstaigas kreipdavosi netgi nepilnamečiai asmenys, todėl jums būtina žinoti, kad dabar tos bendrovės bet kam kreditų neišduoda. Paskaitykite vartojimo kredito įstatymą bei mokumo vertinimo nuostatus – juose aiškiai surašyta kas gali gauti greitas paskolas, o kas ne.

Kredito įstaigos dabar privalo laikytis atsakingo skolinimo principų, nes jas įpareigoja būtent Lietuvos bankas ir įstatymai. Nesilaikant šių principų, skiriamos didelės baudos, o kartais netgi atimamos licencijos ir tuomet kredito įstaiga negali toliau vykdyti pinigų skolinimo veiklos. Supraskite – paskolos be pajamų yra išduodamos, bet visada remiamasi atsakingo skolinimo principais.

Turintiems skolų skolintis yra be galo sunku. Aišku, lengviau tiems, kurie skolinasi dar nepasiekę savo ribų. Tačiau, verta žinoti, kad kiekviena nauja paskola, kurią ketinate imti, mažina jūsų sekančias skolinimosi galimybes. Kuo daugiau skolų turėsite, tuo sunkiau gausite naujas. Išimtis taikomas tiems atvejams, kuomet skolinamasi jau grąžinus senas skolas.