Paskolos dirbantiems sau

Paskolos dirbantiems sau dabar pateikus paraišką internetu per 24 valandas. Gaukite net 15 000 eurų paskolą 7 metų laikotarpiui dabar geriausiomis sąlygomis Lietuvoje.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos dirbantiems sau Lietuvoje, ko gero, ir padėjo pamatą greitųjų kreditų bendrovių atsiradimui ir plėtimuisi. Šios paskolos buvo ir yra ne kas kita kaip smulkios trumpalaikės vartojimo paskolos.

Paskolos dirbantiems sau suteikiamos paprastų žmonių

Paskolos dirbantiems sauŠios trumpalaikės paskolos dabar suteikiamos ir paprastų fizinių asmenų, kurie skolindami savo asmeninės lėšas iš to gauna atlygį. Atlygis šiems asmenims yra palūkanos. Būtent dėl gaunamų palūkanų dabartiniai žmonės vis dažniau investuoja savo pinigus, o ne deda juos terminuotam indėliui. Palyginimui galime gauti stebuklingu atveju 0.5% palūkanų per metus iš banko už terminuotą indėlį. 6% metinių palūkanų asmuo gali gauti per metus investavęs į kitų žmonių paskolas. Žinoma, reikia nepamiršti, kad skolinti žmonėms yra rizikingiau. Asmuo jau pats privalo prisiimti riziką ir galimus nuostolius, jeigu asmuo taps nemokus.

Žinoma, sutelktinio finansavimo platformose neretai galima pasinaudoti ir užtikrinimo fondo paslauga. Tai paslauga, kurią suteikia sutelktinio finansavimo platforma. Šios paslaugos tikslas yra platformos laidavimas už skolininką. Kitaip kalbant, platforma prisiima visą atsakomybę jeigu skolininkas tampa nemokus.

O kas atsitinka kai skolininkas tampa nemokus, o paskola buvo su užtikrinimo fondo paslauga? Platformos administratorius padengia paskolos įmoką kreditoriui su visomis palūkanomis. Žinoma, toks platformos mokėjimas vyksta tol, kol su skolininku nėra nutraukiama sutartis. T.y. jeigu yra nutraukiama paskolos sutartis, sutelktinio finansavimo platforma grąžina kreditoriui jo investuotus pinigus, bet nepadengia palūkanų, kurios galėjo susikaupti per visą paskolos laikotarpį.

Kokia šio užtikrinimo fondo kaina? Kaina nėra fiksuota kiekvienai paskolai. Dažniausiai kaina nustatoma atsižvelgiant į skolininko kredito reitingą, pageidaujamą sumą ir laikotarpį. Kitaip tariant, užtikrinimo fondo kaina kiekvienu atveju nustatoma individualiai.

Daugelis tikriausiai pamanytų, kad užtikrinimo fondo nauda yra 0, bet tai netiesa. Įsivaizduokite kokį nuostolį turėtų patirti asmuo, kuris neatgautų savo investuotų pinigų, nes skolininkas žuvo? Užtikrinimo fondo atveju nors esi garantuotas, jog atgausi savo investuotus pinigus ir nepatirsi nuostolio.