Pasiimti paskolą dar niekada nebuvo taip paprasta ir greita. Pasiskolinti galite trumpam ar ilgam laikotarpiui iki 20 000 eurų. Dabar paskolos mažiausiomis palūkanomis! Nelaukite ir pasiskolinkite internetu pateikę paraišką.

Šiuo metu paskolos suteikiamos geriausiomis sąlygomis nei betkada anksčiau. Lyginant nuo greitųjų kreditų bendrovių ir tarpusavio skolinimo platfomų atsiradimo pradžios, dabar paskolų palūkanos yra mažiausios kokios tik yra buvusios. Fizinis asmuo gali pasiskolinti be užstato net 20 000 eurų.

Pasiimti paskolą internetu per 24 valandas įmanoma

Norintiems pasiimti paskolą internetu nereikia atitikti kažkokių tai išskirtinių sąlygų, paprasčiausiai asmuo privalo turėti gerą kredito istoriją. Taip pat asmuo negali šiuo metu būti isikolinęs ar turėti negrąžintų paskolų ar neišmokėtų lizingo sutarčių. Asmens mėnesinės išlaidos negali sudaryti daugiau kaip 40% jo gaunamų pajamų.

Pasiimti paskoląPasiimti paskolą gali tik tvarias ir pastovias pajamas per paskutinius 4 mėnesius gaunantis asmuo. Paskolos bedarbiams asmenims negali būti suteikiamos kaip prieš daugelį metų tai darydavo greitųjų kreditų bendrovės. Atvirai pasakius, net nesuvokiama iš verslo pusės toks sprendimas… Kam skolinti pinigus asmeniui, jeigu žinai, kad jis nepajėgus grąžinti paskolą ir, ko gero, paskolą teks nurašyti į beviltiškų paskolų sąrašą.

Pasiimti paskolą sunku gali būti ir asmenims dirbantiems užsienyje. Kreditoriai nėra linkę skolinti asmenims, kurie dirba ir gauna atlyginimą užsienyje. Neskolina asmenims, kurių pajamos nėra gaunamos eurais į lietuviškas sąskaitas. O taip yra dėl to, jog dirbdami užsienyje, asmenų duomenys apie jų pajamas nėra pateikiamos sodrai ar mokesčių inspekcijai. Tokiu būdu kreditoriai paprasčiausiai negali įvertinti asmens gaunamas pajamas ir jo mokumą.

Didesnė tikimybė, kad asmuo gaunantis minimalų atlyginimą dirbdamas Lietuvoje, gaus vartojimo paskolą, nei, kad asmuo uždirbantis po kelis tūkstančius eurų užsienyje.

Dažniausiai asmenys dirbantys užsienyje, grįžę į Lietuvą turėtų pradirbti Lietuvoje bent 4 mėnesius, jog galėtų pateikti paraišką greitųjų kreditų bendrovėms, tarpusavio skolinimo platformoms ar bankams dėl paskolos suteikimo.

Tačiau dažnas lietuvis pamiršta, jog ilgą laiką pradirbus užsienyje, jie jau tampa tinkamais asmenimis, kad galėtų pasiimti paskolą toje užsienio valstybė, kurioje dirba.