Momentinė paskola dabar ir dirbantiems su individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimu. Pasiskolinkite iki 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui. Paraiškos priimamos internetu.

Momentinė paskola šiais laikai jau tampa retu reiškiniu. Kadangi pasikeitę LR įstatymai greitųjų kreditų bendrovėms nurodė dar griežtesnes asmenų tapatybės nustatymo taisykles, vargu ar rasime dar kokią nors bendrovę, kuri teikia paskolas pateikus paraišką vien sms žinute.

Momentinė paskola iš žmonių nesuteikiama

Momentinė paskolaItin daug mūsų vartotojų klausia ar yra tarpusavio skolinimosi platformų, kurios nereikėtų kas kart imant paskolą iš naujo teikti paraiškų internetu, vietoj to, užtektų tik išsiųsti sms žinutę operatoriui. Deja, tarpusavio skolinimosi pltaformos, kaip ir visos greitųjų kreditų bendrovės privalo asmens paraiškas priimti įstatymų nustatyta tvarka. Tai reiškia, kad asmuo, norintis pasiskolinti iš tarpusavio skolinimosi platformų, privalo internetu pateikti paraišką paskolai gauti. Paraiškoje privalo būti nurodoma paskolos suma, paskolos grąžinimo terminas ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Kitaip sakant, paprastos paskolų užklausos sms žinutėmis yra bereikšmės, nes asmenys negali tikėtis, kad momentinė paskola bus jiems suteikta, nes tai draudžia Lietuvos respublikos įstatymai.

Vietoje sms paskolų, kurios būdavo populiarios prieš keletą metų, apžvelkime kokios dabar yra populiariausios skolinimosi galimybės.

Lyginant 2 – 5 metų laikotarpį, smarkiai yra išaugusi vartojimo kreditų rinka. Žinoma, išaugus paklausai, rinkoje savo dalį užsiėmė tik specializuotos bendrovės. Paprastai kalbant, iš rinkos dingo smulkesni vartojimo kreditus teikiantys kreditoriai, kurie, ko gero, buvo nupirkti jų konkurentų. Ne viena smulkesnė įmonė buvo nupirkta savo konkurentų, nes paprasčiausiai, nebegalėdavo su jais konkuruoti, todėl nieko kito, kaip tik parsiduoti ir beliko.

Šiuo metu didžiausią vartojimo kreditų rinkos dalį yra užėmusios kelios vartojimo kreditus teikiančios bendrovės ir 3 tarpusavio skolinimosi platformos. Pastarosios ir rodo šiuo metu didžiausią interesą užimti dar didesnę rinkos dalį, nes šiuo metu siūlo bene geriausias skolinimosi sąlygas Lietuvoje.

Kas įdomiausia, tai, kad buvo manoma, jog didžiąją dalį vartojimo kreditų rinkos užims Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai. Bet duomenys rodo, kad netik vartojimo kreditų rinką praranda bankai, bet ir terminuotų indėlių paslauga nebesidomi tiek daug žmonių kaip anksčiau. Priežastis paprasta – žmogus gali gauti keletą kartų didesnę grąžą tarpusavio skolinimo platformoje, nei padėjęs asmenines lėšas terminuotam indėliui.