Paskolos internetu nuo 2019 metų suteikiamos palankesnėmis sąlygomis nei bankų teikiami pasiūlymai. Gaukite visą reikiamą informaciją dėl galimybės pasiskolinti net iki 15 000 eurų 6 metų laikotarpiui su išskirtinėmis sąlygomis. Paskolos internetu be palūkanų dabar siūlomos visiems iki trijų mėnesių laikotarpiui! Norintiems gauti ilgalaikę paskolą, tiesiog reikia nurodyti norimą sumą ir kredito grąžinimo laikotarpį. Palūkanos nebus taikomos trims mėnesiams. Tačiau, jeigu skolinsitės iš tokių bendrovių, kurios siūlo trumpalaikes paskolas, tai tikėtina, kad nemokamos paskolos periodas truks tik iki 30 dienų.

Asmenims reikia žinoti, kad paskolos internetu be palūkanų nėra suteikiamos visam kredito laikotarpiui.

paskolos internetu be palūkanų

Jeigu jūs internetu imate paskolą dviem metams, tai jums palūkanos gali būti netaikomos tik pirmuosius mėnesius. Viskas priklauso nuo akcijos. Tačiau, kai asmuo sulaukia ketvirto mėnesio, jam tenka sumokėti įmoką, kurią sudaro pagrindinė paskolos  ir palūkanų dalys. Jeigu jūs skolinatės ilgam periodui, tai jums labiausiai turėtų būti aktualus ne nemokamos paskolos periodas, o mokama metinė palūkanų norma. Nesvarbu, kad pirmuosius mėnesius jūs nemokėsite jokių įmokų ir palūkanų – vėliau jas teks mokėti be jokių išimčių.

Besiskolinantiems asmenims pabrėžiama, kad tie, kurie bando gauti kreditą  būdami nemokiais, neturėtų vargti. Kredito įstaigos dabar klientų duomenis tikrina dar atidžiau, todėl nieko apgauti tikrai nepavyks. Tiems, kurie nori sąžiningai gauti paskolą ir sąžiningai ją grąžinti, reikia tiksliai pateikti savo asmeninius duomenis. Kai duomenys yra pateikiami, kreditorius turės gauti sutikimą, jog galėtų juos patikrinti. Tą sutikimą jų privalėsite duoti pervesdami vieną centą pagal kreditoriaus nurodytus reikalavimus.

Visos paskolos internetu be palūkanų išduodamos ne visiems asmenims.

Į kategoriją asmenų, kurie negali gauti kreditų, patenka tie, kurie yra bedarbiai, neatsakingi ir nevykdantys savo įsipareigojimų. Taip pat į šią kategoriją patenka asmenys, kurių pajamos yra per daug menkos įmokų mokėjimui. Kiekvienam asmeniui yra sudarytos sąlygos skolintis, tačiau jeigu asmuo neturės sąlygų mokėti tam tikro dydžio įmokų, jam bus siūloma imti mažesnę sumą ir tiek. Viskas priklauso nuo skolinimosi limitų. Skolinimosi limitai kiekvienam klientui nustatomi skirtingai. Pavyzdžiui, vieni asmenys gauna didesnes pajamas, todėl jiems galima skolintis didesnes sumas, o štai tie, kurie gauna minimalų atlyginimą, kartais išvis negauna paskolų.