Ne paslaptis, kad šie kalendoriniai metai yra vieni prasčiausių per pastariuose keletą metų. Daugeliui lietuvių jie atnešė nemažai neišspręstų finansinių problemų. Kai kurie įkimpo į skolas, prisiėmė prastų paskolų, padarė daug neapgalvotų finansinių sprendimų. Šios situacijos tikrai nėra pačios smagiausios, tačiau kaip ir daugelis kitų, jas vis tiek galima išspręsti. Kaip jau žinote, paskolos bedarbiams išduodamos tik su papildomomis sąlygomis, kurias dabar ir apžvelgsime.

Papildomos sąlygas besiskolinantiems

Jeigu pritrūkote papildomų pinigų, greitieji kreditai padės jums jų gauti gana greitai ir paprastai. Aišku, nereikia pamiršti, kad geriausias sąlygas gauna tie asmenys, kurie turi nemenkas mėnesines pajamas bei neturi jokių skolų ar kreditų. Tiems, kuriuos vis dėlto, kankina skolos – situacija šiek tiek kitokia. Dalykas tas, kad net ir turint skolų pasiskolinti galima, bet gaunamos sąlygos bus tikrai ne tokios pačios.

Kaip pastebi kreditų bendrovių darbuotojai, skolų kamuojami klientai ne tik pasižymi mažesnėmis finansinėmis galimybėmis, bet ir sumažėjusiu patikimumo rodikliu. Šis rodiklis parodo, kokią riziką prisiėma kreditorius pradėjęs bendradarbiauti su vienu ar kitu klientu. Didžioji dalis Lietuvoje veikiančių kreditų bendrovių ieško patikimų ir mokių klientų, todėl jiems gali pasiūlyti bene geriausias sąlygas, kokios tik dabar yra rinkoje.

Asmenims, turintiems skolų sąlygos ne tokios palankios. Jeigu planuojate pasiskolinti papildomai, prieš kreipiantis dėl paskolos, pasirūpinkite užstatu. Šiuo atveju užstatas bus paimtas kaip garantas, kad vėliau, atėjus tam tikram laikui, galėsite sumokėti kreditoriui visus paskolintus pinigus bei priskaičiuotas palūkanas. Jei to nepavyks padaryti, jūsų suteiktas užstatas bus negrąžintas. Viskas labai paprasta. Šis metodas yra praktikuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Taip pat prieš skolinantis rekomenduojame pasitikrinti kelias įmones bei kokius pasiūlymus jos siūlo. Negavus norimo pasiūlymo, vertėtų kreiptis ir į tarpusavio skolinimo platformas. Šios neretai pasižymi ne tik puikiomis ir lanksčiomis sąlygomis, bet ir tuo, kad labiau toleruoja ir priima paraiškas iš rizikingų bei vis dar skolas turinčių klientų.