Paskolos su mažais procentais dabar suteikiamos kone kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje ar tarpusavio skolinimosi platformoje. Nelaukite ir sužinokite kur šiuo metu galima pasiskolinti iki  20 000 eurų pateikiant paraišką internetu. Šiuo metu mūsų partneriai siūlo paskolas, kurių ilgiausias grąžinimo terminas gali būti net 84 mėnesiai. Taip pat kviečiame apžvelgti šiuo metu siūlomas akcijas ir nuolaidas paskoloms be kokio užstato.

Paskolos su mažais procentais internetu

Ko gero, vargu ar rasime kokią greitųjų kreditų bendrovę ar tarpusavio skolinimo bendrovę, kuri skolintų itin didelėmis metinėmis palūkanomis. Praėjo laikai, kuomet bendrovės skolindavo neįtikėtinai aukštomis palūkanomis, kurios dažniausiai versdavo klientus negrąžinti tokių paskolų, nes paprasčiausiai, nebesugebėdavo jų grąžinti.

Paskolos su mažais procentaisLaikai kardinaliai pasikeitė. Pasikeitė ne tik finansinių paslaugų įkainiai, kurie drastiškai nukrito, bet pasikeitė ir pačios bendrovės. Ne tik pasikeitė bendrovės, bet kai kurios ir nutraukė savo veiklas, nes nebepajėgė konkuruoti su didžiosiomis bendrovėmis ir į rinką atėjusiomis tarpusavio skolinimosi bendrovėmis.

Nebepajėgė tokios bendrovės konkuruoti savo kainomis. Kai seniau greitųjų kreditų bendrovė galėdavo už paskolą gauti po kelis šimtus procentų metinių palūkanų, dabar jau nebegalėtų kaip sakant išgyventi vos 6 ar 30% metinių palūkanų. Paprasčiausiai, tokioms bendrovėms teikti paskolas tapo nebepelninga.

Pamatę gerą galimybę atsikratyti tokiais konkurentais, didžiosios vartojimo paskolas teikiančio bendrovės pradėjo supirkinėti tokias įmones su visais jų klientais ir jų paskolomis. Iš tiesų, rinkos pokyčiai padėjo įsitvirtinti didžiosioms bendrovėms.

Bet neilgai truko didžiųjų bendrovių dominavimas. Į rinką atėjusios tarpusavio skolinimosi platformos iškart pradėjo agresyvią taktiką ir numušė visų paskolų metinių palūkanų normas taip persiviliodami bendrovių klientus. Taip persiviliojo klientus ir siūlydami refinansuoti žmonių skolas kitoms bendrovėms su dar geresnėmis sąlygomis. Dabar asmuo mokėdamas greitųjų kreditų bendrovėms po kelis šimtus eurų per mėnesį, dabar gali susimažinti mėnesinius įsipareigojimus refinansuodami paskolas kur kas mažesnėmis palūkanomis, bet ilgesniam grąžinimo terminui.

Neretai kai kurie žmones sugeba tokiu būdu susimažinti mėnesines įmokas 20-40%. Todėl ypač rekomenduojamos paskolos su mažais procentais iš žmonių, kurie finansuoja paskolas per sutelktinio finansavimo platformas.