Paskola nemokamai

Paskola nemokamai visa dar suteikiama? Kur galima pasiskolinti 15 000 eurų pateikus paraišką internetu? Kodėl dabar galima pasiskolinti net maksimaliam terminui – 84 mėnesiams.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola nemokamai seniau būdavo suteikiama pirmą kartą norėjusiems pasiskolinti asmenims. Tai būdavo kaip ir marketingo triukas privilioti naujus klientus ir juos išlaikyti parodant dėmesį nuo pirmųjų paslaugos naudojimosi dienų. Dažniausiai asmuo galėdavo nemokama pasiskolinti vos iki 1000 eurų pusmečiui.

Paskola nemokamai klientų priviliojimui

Paskola nemokamaiKai klientas jau tampa suviliotas paskola nemokamai, sekantis greitųjų kreditų žingsnis būdavo iš naujau kliento nugręžti kuo daugiau pinigų. Ir šioje vietoje bendrovės pasiūlydavo paskolos pretęsimo mokestį. Neretai šis mokestis būdavo kur kas didesnis, nei, kad palūkanos kurias būtų gavęs vartotojas jeigu nebūtų pasinaudojęs paskola nemokamai.

Kaip pavyzdys gali būti tai, jog asmuo, norėdamas pratęsti mėnesiui nemokamos paskolos grąžinimą, turi sumokėti vos ne dviejų mėnesių komercinės paskolos palūkanas. Tokiu būdu, greitųjų kreditų bendrovė po truputį atsiima savo komisinius už nemokamą paskolą.

Tiesa, dabartiniais laikais rasime vos vieną ar kitą greitųjų kreditų bendrovę, kuri galėtų pasigirti, jog paskola nemokamai galėtų būti suteikta visiems naujiems klientams kaip anksčiau.

Dabartiniais laikais yra susidariusi labai didelė konkurencija tarp vartojimo kreditus teikiančių bendrovių ir tarpusavio skolinimosi platformų. Tiesa, bankai šioje srityje yra praradę įtaką ir rinką, todėl į palyginimą jų neįtrauksime.

Dėl didžiulės konkurencijos tarp greitųjų kreditų bendrovių ir tarpusavio skolinimosi platformų labiausiai išlošia vartotojas. Būtent vartotojui dėl konkurencijos ir siekio jį pritraukti yra siūlomos vartojimo paskolos su absoliučiai juokingomis sąlygomis, lyginant paskutinius penkerius metus. Kaip palyginimą galime paminėti maksimalų paskolos gražinimo laikotarpį, kuris kadaise didžiojoje dalyje bendrovių būdavo 24 mėnesiai. Šiuo metu asmuo gali pasiskolinti net 7 metų laikotarpiui.

Pamenate laikus, kai maksimali suma, kurią galėdavo pasiskolinti asmuo būdavo nedaugiau nei 3000 eurų? Na o dabar, asmuo, turintis puikų kredito reitingą, gali pasiskolinti net iki 20 000 eurų. Šiuo metu, tokios puikios skolinimosi sąlygos pateikiamos būtent, kad tarpusavio skolinimosi platformose. Taip puikios sąlygos ir paskolų refinansavimui.