Greita paskola internetu nuo 18 metų asmenims išduodama net ir nemokamai – mėnesiui ar trims galite gauti nemažas sumas. Pateikite paskolos paraišką pasirinktoje kredito įstaigoje ir laukite atsakymo.

Tiesa, norint pasiskolinti pinigų, jums reikės turėti prisijungimą prie el. bankininkystės, nes jos dėka jūs duosite sutikimą dėl duomenų tvarkymo ir su ja patvirtinsite kredito paraišką nuotoliniu būdu.

Norintiems internetu pasiskolinti didelę sumą, verta žinoti, kad didžiausios sumos siūlomos tiems, kurie gauna dideles pajamas. Tad, jeigu jūs per mėnesį gaunate vos minimalų atlyginimą, tai didelių sumų tikėtis nereikėtų. Tas pats liečia ir skolinimosi terminus. Geriausios skolinimosi sąlygos siūlomos tik tiems, kurie yra mokūs ir gaunantys nemenkas pajamas.

Dabar greita paskolas internetu nuo 18 metų asmenims išduodama tik kruopščiai patikrinus asmens duomenis.

greita paskola internetu nuo 18 metuTie asmenys, kurie tikisi gauti paskolą nurodant neteisingus duomenis, turėtų pamiršti sukčiavimą, nes iš jo nieko gero nebus. Pirmiausia reikia suvokti, kad kredito įstaigų pareiga yra skolinti tik tuomet, kai tikrai įsitikinama, jog duomenis pateikė tas asmuo, kuris nurodytas. Tai reiškia, kad tokie duomenys bus patikrinami, todėl nenustebkite, jeigu sulauksite ir skambučio iš kredito įstaigos. Dažniausiai skambinama todėl, kad pasitaiko situacijų, jog asmuo pateikia kredito paraišką kito žmogaus vardu, o tai yra draudžiama.

Kreditinis sukčiavimas yra baudžiamas gana griežta bausme – už sukčiavimą galite sėsti į belangę netgi trims metams. Jeigu jums reikia paskolos, tai jokiu būdu nenaudokite kito žmogaus duomenų.

Greita paskola internetu nuo 18 metų asmenims neišduodama nesant pajamų šaltiniams.

Ypač jauni asmenys, kurie ką tik sulaukė pilnametystės, neturėtų apsidžiaugti dėl savo amžiaus – jis dar negarantuoja, kad pavyks gauti greitą paskolą. Paskolų bendrovės pabrėžia, kad greita paskola internetu nuo 18 metų asmenims išduodama tik tais atvejais, kuomet asmuo gauna pajamas. jeigu jūs dar tik baiginėjate vidurinę mokyklą ir jūsų pajamos yra iš tėvų, tai jūs jokios greitos paskolos gauti negalėsite. Tai būtų laikoma įstatymų pažeidimu ir tuomet kredito įstaiga būtų baudžiama.