Paskolos gavimas šiuo metu yra itin paprastas – pateikite paskolos paraišką ir palaukite kol ji bus išanalizuota, o tada – laukite pinigų į banko sąskaitą. Taip vyksta tradicinis skolinimasis internetu.

Vartotojams, kuriems rūpi paskolos gavimas kuo greičiau, reikėtų nusiteikti, jog viskas per akimirką neįvyksta. Kredito išdavimo laikas priklauso nuo daugelio faktorių. Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų bendrovių – galbūt gausite paskolą ir greičiau.

Nuolat pabrėžiama, kad kredito gavimas neįmanomas jeigu asmens duomenys nėra identifikuojami pagal keliamus standartus. Būtent dėl to vartotojams siūloma atsakingai nurodyti savo asmeninę informaciją.

Įprastai paskolos gavimas trunka neilgai – ilgiau trunka duomenų tikrinimas.

 

paskolos gavimasKiekvienoje kredito įstaigoje įprasta, kad asmuo privalo tiksliai pateikti savo asmeninę bei kontaktinę informaciją, nes iš jos bus atliekama analizė. Kredito įstaigos, gavusios asmens duomenis, tikrins juos informacinėse sistemose. Jos turi prieigą prie valstybių įstaigų duomenų bazių, todėl labai svarbu, jog jūsų pateikti duomenys būtų tikslūs ir teisingi. Priešingu atveju kredito bendrovė gali atsisakyti išduoti kreditą dėl melagingos informacijos.

Taip pat pravartu pabrėžti, kad visi asmenys turi nurodyti tik savo asmeninius duomenis. Jokiu būdu nederėtų naudoti kitų žmonių informacijos. Tai ypač liečia tuos, kurie galvoja, kad gali gauti paskolą į kito žmogaus banko sąskaitą. Paskolos gavimas pasižymi tuo, kad banko sąskaita, į kurią pervedami pinigai, turi sutapti su asmens, pateikusio paraišką duomenimis. Tai reiškia, kad jeigu duomenys bus vieno žmogaus, o nurodyta banko sąskaita – kito, tai jūs paskolos negausite.

Paskolos gavimas kitiems asmenims gali būti ir sudėtingas.

Lietuvoje yra asmenų, kurie įstatymų numatyta tvarka negali gauti finansinių paslaugų. Prie to priskaičiuoti reikėtų ir paskolas bei kreditus. Tokiems asmenims paskolos gavimas apsunkinamas dėl to, kad tai dažniausiai būna prasiskolinę asmenys arba tie, kuri neturi pajamų. Įstatymai numato, kad kreditus ir paskolas gauti gali tik tie, kurie gauna tvarias pajamas. Todėl ypač bedarbiams asmenims reikėtų labiau domėti skolinimosi tvarka.

Kredito gavimas gali būti sudėtingas nemokiems asmenims, tačiau paprastai tariant – lengviausiai paskolas gauna atsakingi ir nemažas pajamas gaunantys vartotojai.