Paskola neišdirbus 4 mėnesių

Paskola neišdirbus 4 mėnesių, ko gero, jau nebesuteikiama jokioje greituosius kreditus teikiančioje bendrovėje. Bet nenusiminkite, dabar pildydami paraiškas internetu galite pasiskolinti net 20 000 eurų. Mokėjimo terminas gali būti pratęstas net iki 84 mėnesių laikotarpiui. Taip pat dabar yra labai palankios sąlygos refinansuoti savo paskolas dar geresnėmis sąlygomis.

Paskola neišdirbus 4 mėnesių daugiau nebus suteikiama

Ko gero, ir nebūdavo labai daug tokių greitųjų kreditų bendrovių, kurios siūlydavo paskolą neišdirbus 4 mėnesių. Praktiškai viena ir tebuvo tokia bendrovė, kuri šiuo metu jau nebevykdo savo veiklos. Šią įmonę dėl neaiškių priežasčių nupirko kur kas didesnis konkurentais su visais turimais klientais.

Paskola neišdirbus 4 mėnesiųVietoje to, kad asmenys domėtųsi paskola neišdirbus 4 mėnesių, jie didesnį dėmesį turėtų sutelkti į tai, kas apskritai skolina dabar geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Faktas, kad grynais pinigais vargu ar atsiras, kas skolins, nes tai draudžia ir vartojimo kredito įstatymas. Vienintelis būdas pasiskolinti grynais yra skolintis su vekseliu. Bet tai yra ne šiaip paprasta vartojimo paskola, o skolininko išrašytas vertybinis popierius, kuris įrodo, kad yra skoloje vekselio turėtojui tam tikrą sumą pinigų.

Didžiausias minusas skolinantis su vekseliu yra tas, kad paskolos negrąžinimo atveju, kreditoriui užtenka su vekseliu kreiptis į notarą, kad šis išduotų vykdomąjį raštą skolai išieškoti. Su šiuo vykdomuoju raštu, kreditoriui lieka tik susirasti antstolį, kuris priverstinai iš skolininko ar jo turto išieškos  susidariusią skolą.

Todėl skolintis grynais vekseliu turėtų būti paskutinis atvejis. Pirmiausia, asmuo turėtų daugiau dėmesio skirti greitųjų kreditų bendrovėms ir sutelktinio finansavimo platformoms. Būtent šie kreditoriai šiai dienai gali pasiūlyti geriausias finansavimo sąlygas įvairiems gyvenimo atvejams.

Dabar asmenys yra tiek susidomėję greitųjų kreditų bendrovių ir sutelktinio finansavimo platformų pasiūlymais, kad šios beveik nukonkuravo su savo pasiūlymais Lietuvoje veikiančius bankus. Dabar ir bankų asmenys gali pasiskolinti praktiškai viskam, tiek būsto remontui, tiek automobilio įsigijimui, tiek vartojimui. Žmonės netgi mielai refinansuoja turimas bankų paskolas greitųjų kreditų bendrovėse arba tarpusavio skolinimosi platformose. Pastarosiose šiuo metu galima gauti bene vienas geriausių finansavimo sąlygų Lietuvoje.