Paskolos automobiliams

Paskolos automobiliams įsigyti dar neregėtomis sąlygomis pas mūsų partnerius. Drąsiai galite pasiskolinti automobilio įsigijimui net 20 000 eurų. Paskolą grąžinti galėsite net per 84 mėnesius. Paskolos suteikiamos tiek su turto įkeitimu, tiek be jokio užstato ar laidavimo. Pasinaudokite šiuo metu vykstančiomis akcijomis, nes jų laikas – ribotas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos automobiliams įsigyti itin geromis sąlygomis

Viena populiariausių finansinių paslaugų, ko gero, dėl kurios žmonės ryžtasi išleisti gan nemažas sumas. Bet ar toks finansinis sprendimas yra išmintingas? Ko gero reikia pripažinti, kad gan didelė dalis asmenų, kuriuos domina paskolos automobiliams įsigyti, nėra labai jau finansiškai raštingi žmonės. Neretai ir nepabijosime pasakyti, kad dažniausiai paskolas automobiliams ima vyriškos lyties atstovai.

Paskolos automobiliamsSunku nusakyti procentais kiek paskolų, skirtų transporto priemonių įsigijimui yra gražinama, bet faktas tas, kad tokių paskolų yra, ir jų yra daug. Dar prastesnius sprendimus priima asmenys, kurie sutinka įkeisti perkamą automobilį su paskola. Dažniausia to priežastis – blogas arba pilnai nepatenkinamas kredito reitingas. Kitaip tariant, kreditorius pilnai nepasitiki paskolos prašančiu žmogumi, jo galimybe grąžinti paskolą. Dėl to įkeistas automobilis lieka kaip garantas kreditoriui, jog paskolos negrąžinimo atveju, jam nors iš dalies nuostolius kompensuos įkeistas automobilis.

Tokių paskolų minusas skolininkui yra tas, kad kol jo nėra pilnai išmokėjęs, automobilis priklausys kreditoriui. Neretai tokiu principu skolinantis asmuo netgi privalo turėti dalį savo sumos automobiliui įsigyti, kitaip tariant, kreditorius retai kada finansuoja 100% automobilio vertės.

Neretai asmenys perka transporto priemones ir išperkamąja nuoma. Tai yra labai panašus įsigijimo principas, tik skirtumas tame, kad perkant automobilį išperkamąja nuoma ir nedarant mėnesinių įmokų, automobilis grįžta pas jo savininką, o sumokėti pinigai, bet ne iki galo atitenka automobilio savininkui. Neretai ir šiais atvejais transporto priemonių pardavėjai užsideda tar tam tikrą pabrangimo mokestį parduodant automobilį išperkamąja nuoma.

Taip pat, šiuo atveju, gan palankesnės sąlygos asmeniui, nes negrąžinimo atveju, jis grąžinęs automobilį nebeprivalo daryti daugiau jokių įmokų. Minusas tik tame, jog jau darytos įmokos t.y. sumokėti pinigai bus užskaityti kaip automobilio nuomos mokestis.