Paskolos studentams

Paskolos studentams kaip ir visiems kitiems asmenims dabar gali būti suteikiamos labai palankiomis sąlygomis. Galima pasiskolinti net 15 000 eurų užpildžius paraišką internetu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos studentamsTaip pat paskolos studentams gali būti suteikiamos net 7 metų laikotarpiui. Žinoma, studentai, kaip ir visi kiti fiziniai asmenys, nordėdami gauti vartojimo paskolą, privalo atitikti visus mokumo vertinimo kriterijus.

Paskolos studentams internetu taip pat suteikiamos

Dažniausiai paskolas studentai ima dėl tokių pačių priežasčių kaip ir visi kiti paprasti žmonės. Dažniausiai pasitaikančios priežastys būna:

  1. Paskola automobiliui. Neretas studentas norėdamas turėti patogesnę transporto priemonę dažnai skolinasi šiam pirkiniui. Dažniausiai tai būna paprasta vartojimo paskola bet užstato. Jeigu studentas yra dirbantis asmuo ir gauna tvarias pajamas, jam paskolos yra suteikiamos tokaiais pačiais principais kaip ir visiems fiziniams asmenims.

 

  1. Paskola būstui. Labai dažnai pasitaikanti atvejis būna kai asmuo skolinasi tam, kad galėtų išsinuomoti būstą. Dažniausiai tai būna studentai, kurie radę nuomos paslaugą neturi pradinio depozito būsto nuomai. Dažnai paskolos būtent tokiems atvejams būna nedidelė, iki 1000 eurų.

 

  1. Vartojimo paskola. Turbūt labiausiai paplitusi priežastis studentams skolintis. Dažnas studentas neretai pritrūksta pinigų paprastiems buitiniams poreikiams patenkinti kaip ir eiliniai, paprasti žmonės. Žinoma, nemaža dalis studentų negali gauti vartojimo paskolų neturėdami tvarių pajamų. Todėl laba retai sutiksime studentą, kuris neturėtų kokio nors darbo net nepilnu etatu. Visgi ne visada ir darbas nepilnu etatu padeda studentams gauti vartojimo paskolas.

 

  1. Paskolų refinansavimas. Net ir paskolų refinansavimas studentams yra dažnas atvejis. Šiuo metu yra labai daug studentų, kurie nebegali panešti savo finansinių įsipareigojimų ir ieško, kaip tuos įsipareigojimus sumažinti. Dažniausia šie įsipareigojimai jau aukščiau minėti atvejai. Paprasčiausiai, tokie studentai neapskaičiavo savo galimybių vykdyti įsipareigojimus kreditoriams.

 

 

  1. Paskolos investavimui. Ko gero tai yra labai mažas procentas ne tik studentų, bet ir paprastų žmonių. Kai kurie asmenys ima vartojimo paskolas siekdami pradėti verslą ar net susikurti sau darbo vietą. Kai kurie skolintus pinigus net investuoja. Ir nenuostabu, kad yra tokių besiskolinančių asmenų, nes įdarbinti pasiskolinti pinigai, tikrai gali atnešti didelę naudą.