Vartojamoji paskola automobiliui dabar be jokio įkeitimo gali būti suteikta net ir dirbantiems su verslo liudijimu ar individualia veikla. Paskolos iki 20 000 eurų suteikiamos iki 84 mėnesių laikotarpiui. Paraiškų pildymas užtrunka vos keletą minučių. Pateikę paraišką internetu, atsakymą gausite per artimiausias 24 valandas.

Vartojamoji paskola automobiliui be užstato

Vartojamoji paskola automobiliuiAutomobiliui pasiskolinti, ko gero visi jau gerai žino nemažai specializuotų auto paskolas teikiančių bendrovių, kurios skolina tik su turto įkeitimu ir tik dalį automobilio vertės. Tokios paskolos yra vienos brangiausių ir rizikingiausių rinkoje. To priežastis, itin didelė tikimybė, jog paskolos vėlavimo atveju, asmuo neteks įkeisto automobilio ar kito turto, kurį užstatė norėdamas gauti paskolą. Kitas, labai nemalonus aspektas yra labai aukštos mėtinės paskolos palūkanos. Reikia nepamiršti ir tai, kad vartojamoji paskola automobiliui  iš šių bendrovių nebus finansuojama 100%, nes pradinis įnašas vis tiek bus reikalaujamas iš skolininko.

Geriausias būdas gauti vartojimo paskolą automobiliui yra iš greitųjų kreditų bendrovių arba tarpusavio skolinimosi platformų. Čia dažniausiai paskolas suteikinėja paprasti fiziniai asmenys tik už nustatytas metines palūkanas, kurios prasideda nuo vos 6% per metus. Žinoma, tokias pigias paskolas gali gauti ne visi. Dažniausiai tokių palūkanų paskolos suteikiamos tik itin aukštą kredito reitingą turintiems asmenims.

Aukščiausias kredito reitingas šiose platformose ir apskirtai tarp visų kreditorių, yra įvardijamas A reitingas. Būtent A reitingo vartotojai turi didžiausias galimybes pasiskolinti maksimalią 20 000 eurų sumą maksimaliam 7 metų laikotarpiui už mažiausias 6% metines palūkanas.

Dažniausiai tokiu reitingu įvertinti asmenys gauna gan solidžius atlyginimus, neturi jokių finansinių įsipareigojimų ar pradelstų skolų, kurias, galbūt, jau išieško antstoliai. Tokiems asmenims yra kaip sakant atviri visi vartai pasinaudoti tik geriausiais pasiūlymais, nes tarpusavio skolinimosi platformose ir žmonės yra labiausiai linkę skolinti tik nepriekaištingą reitingą ir kredito istoriją turintiems asmenims.

Žinoma, reikėtų nepamiršti, jog nebūtina vienam asmeniui gauti itin dideles pajamas per mėnesį, kad galėtų pasiskolinti maksimalią sumą. Jam užtenka paprasčiausiai skolintis kartus su bendraskoliu, kuris taip pat gauna vidutines pajamas. Kartu bendraskoliai sukuria mažesnę riziką nevykdyti savo įsipareigojimų.