Paskolos internetu greitai dabar gali būti suteikta ir be turto įkeitimo. Konkrečios sąlygos aptariamos individualiai. Suteikiamos net ir refinansavimo paslaugos iki 20 000 eurų teikiant paraiškas internetu.

Paskolos internetu greitai suteikiamos be užstato

Internetu pasiskolinti  pinigų įsigyti namui yra reali galimybė, bet kiekvienas asmuo turi plačiau susipažinti su visais tokių paskolų niuansais. Pirmiausia, asmuo, norėdamas pasiskolinti namui statyti ar įsigyti be turto įkeitimo, turėtų suprasti, kad dažniausiai galės pasiskolinti tik iki 20 000 eurų. Tai yra paprasčiausia vartojimo paskola, kuris gali būti suteikta maksimaliam 84 mėnesių laikotarpiui.

Paskolos internetu greitaiTaip pat asmuo privalo žinoti, jog norėdamas gauti tokio dydžio paskolą, jis privalo turėti gerą kredito istoriją ir neturėti kitų finansinių įsipareigojimų, nebent asmens mėnesinės pajamos yra labai didelės. Kitas variantas yra, kad vartojimo paskola gali būti imama kartu su bendraskoliu. Tai paskola, už kurią yra atsakingi keletas asmenų, kitaip sakant vieną paskolą ima ir dalinasi keli asmenys. Dažniausiai bendraskoliai yra sutuoktiniai.

Tokiu atveju reikėtų nepamiršti, jog bus tikrinama ir sutuoktinio (bendraskolio) finansinės padėtis. Todėl net vienas iš bendraskolio negali turėti 40% išlaidų nuo savo gaunamų mėnesinių pajamų. Ko gero, tai ir būtų geriausia galimybė gauti vartojimo paskolą namui be jokio turto įkeitimo.

Šiuo metu vienos geriausių finansavimo paslaugų sutinkamos sutelktinio finansavimo platformose, kur vartojimo paskolas teikia paprasti fiziniai asmenys iš savo asmeninių lėšų. Šiuo metu asmenys gali pasiskolinti nuo 6% metinių palūkanų. Maksimali galima paskolos suma – 20 000 eurų. Ilgiausias gražinimo terminas gali būti pasirenkamas net iki 7 metų.

Taip pat nereikėtų atmesti galimybės, kad paskola internetu greitai gali būti suteikiama dar geresnėmis sąlygomis įkeičiant patį turtą. Kitaip sakant, būsto paskolos šiuo atveju yra patraukliausios, nes galima pasirinkti kur kas ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, ko pasekoje asmuo turės mokėti kur kas mažesnes mėnesines įmokas. Žinoma, įkeitus nekilnojamąjį turtą asmenys rizikuoja jį prarasti ir vis tiek dar būti skoloje kreditoriui. Tai dažniausia įvyksta dėl to, jog paskolos negrąžinimo atveju, prieinama iki to, jog nekilnojamasis turtas parduodamas žemesne, nei rinkos kaina ir nepadengia banko išlaidų, kurios susidarė finansuojant tą nekilnojamojo turto įsigijimą.