Kreditas dabar suteikiamas namams, atostogoms, vestuvėms ar bet kokiam kitam tikslui dažniausiai imamas greitųjų kreditų bendrovėse arba tarpusavio skolinimosi platformose. Kodėl Lietuvoje veikiančiuose bankuose žmonės vis rečiau skolinasi? Todėl, kad dabartinėmis sąlygomis bankai nėra pajėgūs konkuruoti specializuotomis bendrovėmis ir užimti reikšmingą dalį vartojimo kreditų rinkoje. Būtent vartojimo kredito sąlygos lemia tai, kur vartotojas pirmiausia suskubs pasiskolinti. Esant tokioms puikioms vartojimo kredito sąlygoms greitųjų kreditų bendrovėse ir tarpusavio skolinimosi platformose, nebėra poreikio vartotojams skolinti didelėmis palūkanomis iš Lietuvoje veikiančių bankų.

Kreditas dabar pigiausias iš žmonių

Kreditas dabarAr žinojote, kad šiuo metu geriausias kreditas dabar suteikiamas iš fizinių asmenų? Ne, jokie bankai šiuo metu nesiūlo tokių palankių skolinimosi sąlygų, kaip, kad tarpusavio skolinimosi platformose skolinantys paprasti žmonės. Ar žinojote, kad iš žmonių galite pasiskolinti net iki 20 000 eurų be jokio užstato? Maksimalus kredito gražinimo terminas taip pat geriausias rinkoje – net 84 mėnesiai. Viskas ko reikia, tai užsiregistruoti platformoje ir pateikti paraišką kreditui gauti. Turite galimybę net pats nusistatyti pageidaujamas paskolos palūkanas. Tiesa, ne visada žmonės sufinansuoja paskolas pageidaujamomis palūkanomis. Tai dažniausiai priklauso nuo asmens kredito reitingo, kuris suteikiamas platformoje įvertinus asmens kredito istoriją ir mokumą.

Kreditas dabar paskolų refinansavimui

Vienas dažniausių vartojimo kredito panaudojimo būdų – senų skolų gražinimui. Asmenys, turintys senas skolas labai didelėmis metinėmis palūkanomis yra linkę su nauju vartojimo kreditu padengti senus įsiskolinimus. Tokiu būdu asmuo atsikrato ir taip didelių finansinių rūpesčių ir jam lieka tik naujoji paskola su kur kas mažesnėmis palūkanomis ar ilgesniu kredito grąžinimo terminu.

Kitas būdas yra labai panašus į kreditų refinansavimą, tik čia jau kreditas ir yra imamas, būtent, senų skolų gražinimui. Tokiu būdu, nors asmens mėnesinės išlaidos jau siekia 40% jo gaunamų pajamų, jis vis tiek gali pateikti paraišką refinansuoti jo turimus įsiskolinimus. Aiškiau kalbant, naujoji paskola nebus išmokėta asmeniui, o bendrovei, kuriai yra skolingas asmuo. Tokiu būdu asmuo būna atsikratęs senų įsiskolinimų, bet turi naują, bet, ko gero, pigesnį ir ilgesnį įsiskolinimą.