.Paskolos be oficialių pajamų 2019 metais – įmanomas dalykas? Kviečiami susipažinti su aktualia informacija kokiu būdu galima gauti paskolą be pajamų.

Sekite strapsnyje pateiktą informaciją ir pasinaudokite proga susirasti geriausią sprendimą kuris padės išspręsti jūsų finansines problemas. Jei jūs neturite oficialių pajamų ir norite gauti paskolą kreipdamiesi į finansinių paslaugų teikėjus, pvz., greitųjų kreditų bendroves, galite būti tikri, kad paskolos be pajamų jums nebus suteiktos. Taip, galbūt jūs iki šiol iš daugybės aplinkinių žmonių buvote girdėję priešingai ir manėte, kad paskolos yra suteikiamos bet kurioje pasirinktoje greitųjų kreditų bendrovėje, tačiau tai yra netiesa.

Paskolos be pajamų yra negalimos, kadangi kreditoriams išduoti paskolas nemokiems vartotojams yra draudžiama Lietuvoje šiuo metu galiojančių įstatymų. Ką jau klabėti apie tai, kad šiandien kreditoriai yra labai griežtai reguliuojami ir prižiūrimi įvairių valstybinių institucijų. Tad, jei jums reikia paskolos ir jūs negaunate oficialių pajamų, kreditoriai jus vertins kaip nemokų ir labai aukštos rizikos klientą. Todėl jei galvojate, kad paskolos galėtų būti vienintelė ir pati geriausia jūsų dabartinių finansinių problemų sprendimo išeitis, pats metas pagalvoti apie kitokias alternatyvas.

Paskolos be pajamų be užstato

Paskolos be pajamųŽinoma, nemanykite, kad jūs apskritai negalėsite pasiskolinti. Visuomet galite kreiptis į fizinius asmenis, kurie teikia paskolas. Tai yra viena iš seniausiai siūlomų paslaugų. Todėl jei jūs norite gauti paskolą, nors neturite nei oficialaus darbo, nei negaunate oficialių pajamų, kreipęsi į pavienius fizinius asmenis galite tikėtis jų teigiamo atsakymo. Tačiau vėlgi, turėtumėte suprasti, kad jiems reikės tam tikrų garantijų. Jie turėtų būti tikri, kad jūs jiems jų paskolintą paskolą sugrąžinsite – ir tai padarysite laiku bei sutartomis mėnesinėmis įmokomis. Todėl neretai yra prašoma užstato. Jei jūs turite nuosavo turto, o paskolos suma, kurios jums reikia, yra pakankamai didelė, tuomet tikėtina, kad fizinis paskolas teikiantis asmuo jums sutiks paskolinti reikiamo dydžio pinigų sumą.

Tačiau jei gausite paskolą ir neturėsite jokių pajamų, turite labai rimtai pagalvoti, kaip tinkamai gautus pinigus paskirstysite. Taip pat ir kokiu būdu galėsite sustiprinti savo asmeninę finansinę padėtį. Juk jei jums prireikė papildomų pinigų, tai rodo, kad galbūt priėmėte tam tikrus neteisingus finansinius sprendimus. Dėl jų jūsų pajamos sumažėjo ar dėl kurių patyrėte labai dideles išlaidas. Todėl pasistenkite visą tai ištaisyti.