Kredito kaina šiuo metu yra mažiausia!

2019 metais greitojo kredito kaina smuko dar labiau. Dabar bene kiekviena kreditus teikianti bendrovės yra atnaujinusi savo paslaugų įkainius kurie dar patrauklesni paskolų ieškantiems asmenims.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kredito kaina šiuo metu yra mažiausia per pastaruosius kelerius metus, todėl ieškantiems paskolos, reikėtų suskubti pasinaudoti geriausiais pasiūlymais! Tai ypač liečia tuos, kurie anksčiau paėmė paskolas ir iki šiol jas moka kreditoriams. Tai kreditų refinansavimas, kurio dėka sumažėtų jūsų bendra įsiskolinimų suma. Taip lengviau grąžintumėte skolas. Pabrėžtina, kad kiekvienoje bendrovėje kredito kaina yra skirtinga ir daug kas priklauso nuo pasirinkto kredito sumos bei grąžinimo laikotarpio.

Kiekvienoje bendrovėje kredito kaina yra skirtinga.

kredito kainaNorintiems surasti geriausią pasiūlymą, nereikėtų skubėti rinktis atsitiktinių akcinių pasiūlymų. Kai kurios bendrovės skelbia gana patrauklias akcijas, tačiau reikia žinoti, kad kitus skolinimosi sąlygos gali būti dar geresnės. Pavyzdžiui,  jeigu norite pasinaudoti tuos pasiūlymu, kur pirmus tris mėnesius nereikės mokėti nei palūkanų, nei įmokų, tai turėkite galvoje, kad paskui jos bus gana nemažos. Jums reikia atsižvelgti į bendrą grąžinamą sumą, o ne kažkokias akcijas. Įvertinkite kiekvienos paskolos kainą.

Jeigu kredito kaina yra labai didelė, tai jokiu būdu tokios paskolos imti nereikia, nes vėliau gali kilti problemų su grąžinimu. Tiems, kurie nori pasiskolinti pinigų, reikėtų įvertinti ir aplinkybes, kurios galėtų pakišti koją grąžinant skolas. Jums reikia rinktis tuos pasiūlymus, kurie suteikia kažkokį saugumo jausmą. Pavyzdžiui, skolindamiesi ilgesniam laikui, žiūrėkite ar būtų taikoma ir kredito grąžinimo atidėjimo galimybė. Jeigu galėtumėte atidėti įmokas kada norėtumėte, tai jums toks pasiūlymas iš tiesų būtų naudingas. Žinoma, nereikėtų rinktis tokių paskolų, kurioms siūloma atidėjimo galimybė, bet palūkanos vis tiek yra didelės.

Jeigu anksčiau kredito kaina buvo didesnė, tai nedelsiant perkelkite skolas ir mokėkite mažiau.

Tiems asmenims, kuriems anksčiau teko skolintis iš kreditų bendrovių ir dabar dar tenka mokėti įmokas, siūloma pasinaudoti refinansavimo galimybe. Perkeliant skolas, jūsų įmokos būtų mažesnės, nes dabartinių refinansavimo paskolų kaina yra gerokai mažesnė, todėl klientams pavyksta tiek sumažinti mėnesio įmokas, tiek ir sumažinti esamus įsiskolinimus. Šiuo metu pasiskolinus pigiau ir grąžinant iš tų pinigų senas skolas, asmenys gali išvengti permokėjimo už palūkanas.