Paskolos skolingiems

Paskolos skolingiems asmenims vis tiek suteikiamos. Galite dabar pasiskolinti net 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui neišeidami iš namų. Taip pat galite pildyti paraiškas internetu ir pasinaudoti refinansavimo galimybe. Paskolos ir paskolų refinansavimo paslaugos suteikiamo visiems mokiems klientams per 24 valandas nuo paraiškos pateikimo.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos skolingiems asmenims internetu

Paskolos skolingiemsVis dar dažnas mąstymas pas žmogų yra, jog prasiskolinęs asmuo jau yra nemokus ir turi labai didelių finansinių problemų. Niekada žmonės net nepagalvoja dėl ko kiti skolinasi ir, kad ne visis skolinasi dėl to, nes turi beviltiškų finansinių problemų. Ne visi skolinasi vien tam, kad su naujomis paskolomis padengtų senus įsiskolinimus ar ne visi pasinaudoja paskolų refinansavimu.

Paskolos skolingiems asmenims tikrai yra suteikiamos, jeigu asmuo vis dar yra mokus ir jo mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai nesiekia 40% jo gaunamų pajamų. Tuo labiau, jeigu asmuo nori pasiskolinti ir skolindamasis gali netgi įkeisti savo turimą turtą, jam tokių atveju, yra atviros visos finansavimo galimybės.

Dažnai paskolos jau turintiems skolų yra reikalingos ne tik finansiniams buitiniams poreikiams patenkinti. Šiuo metu itin populiari priežastis yra tapusi investavimas. Būtent, kad dėl investavimo vis daugiau į finansines paslaugas teikiančias bendroves kreipiasi labai aukštas pajamas gaunantys asmenys. Neretai šie asmenys jau turi finansinių įsipareigojimų kitoms bendrovėms ar bankams, bet tai jiems netrukdo gauti naujų paskolų.

Itin aukštas pajamas gaunantys asmenys gali pasinaudoti bene geriausiomis ir net išskirtinėmis finansavimo galimybėmis kurias šiuo metu siūlo greitųjų kreditų bendrovės ir su telktinio finansavimo bendrovės. Verslūs žmonės dabar gali pasiskolinti net verslui. Ir ne bet kokiam bet ir smulkiam. Seniau verslo paskolas galėdavo gauti tik juridiniai asmenys, bet šiuo metu kardinaliai pasikeitus ekonomikai ir finansų sektoriui, verslo paskolas gali gauti ir paprasti fiziniai asmenys dirbantys pagal verslo liudijimą ar individualią veiklą.

Žinoma, tai nėra pigus būdas pasiskolinti, priešingai, skolinti kaip vartojimo paskolą, fiziniams asmenims būtų pigiau, nei, kad skolintis kaip verslui, nes dažniausiai palūkanos siekia nuo 2% per mėnesį skolinantis kaip verslui.