Paskola mašinai įsigyti dabar pas mūsų partnerius dar geresnėmis sąlygomis nei anksčiau. Turite galimybę neišeidami iš namų pasiskolinti iki 20 000 eurų. Maksimalus paskolos grąžinimo terminas pasirinktinai gali būti pratęstas net iki 84 mėnesių.

Paskola mašinai internetu

Paskola mašinaiBe specializuotų vartojimo paskolas automobilių įsigijimui teikiančių bendrovių, vis daugiau vartotojų pradeda domėtis sutelktinio finansavimo platformose siūlomomis paskolomis. Dažniausia to priežastis yra ta, kad asmeniui nėra privaloma įkeisti transporto priemonę norint gauti paskolą. Priešingai yra specializuotose bendrovėse. Bendrovės, kurios teikia paskolas konkrečiam automobiliui įsigyti dažniausiai finansuoja transporto priemonės įsigijimą tik jeigu asmuo įkeičia perkamą transporto priemonę.

Tai itin rizikingas būdas įsigyti automobilį ar kitą transporto priemonę. Problema tame, kad jeigu asmuo pavėluos padaryti nors vieną įmoką, kreditorius, ko gero, nutrauks su juo sutartį ir pareikalaus automobilio už kurį asmuo nebesugeba mokėti.

Taip pat reikia nepamiršti, kad dažnai tokios bendrovės nefinansuoja 100% transport priemonės vertės. Bent 15% transport priemonės vertės privalo turėti pats asmuo. Praktika labai panaši į būsto paskolas. Neretai būna tokių sutarčių, kad paskolos negrąžinimo atveju, asmuo netenka ir jau sumokėtų pinigų ir pačio automobilio. Tokiu būdu didžiausią naudą gauna kreditorius, nes jis atgauna dalį sumokėtos paskolos ir daug įgyja transporto priemonę, kurią nepilnai finansavo.

Dažniausiai parduodama transporto priemonė padengia likusią skolos dalį, bet pajamų likutis už parduotą automobilį vis tiek atitenka kreditoriui. Todėl paskola mašinai iš specializuotų bendrovių gali labai brangiai kainuoti jeigu kartais pasikeistų jūsų finansinė padėtis.

Kitas būdas pasiskolinti transporto priemonės įsigijimui yra skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių arba sutelktinio finansavimo platformų. Šie kreditoriai labai retai, kada iš jūsų pareikalaus jūsų turto įkeitimo. Žinoma, nebent patys pasisiūlysite laiduoti savo turtu. Tokiu būdu, jūsų šansai gauti paskolą tampa kur kas didesni. Taip pat didelė tikimybė, jog kreditorius netgi sutiks jums skolinti kur kas mažesnėmis metinėmis palūkanomis.

Bet neskubėkite skolintis su turto įkeitimu, tai turėtų būti tik pats paskutinis variantas. Pirmiausia, pabandykite pateikti paraišką paskolai be įkeitimo gauti. Didelė tikimybė, jog paskola bus suteikta, jeigu jūsų kredito reitingas atitiks kreditoriaus keliamus reikalavimus.