Kreditas būstui

Kreditas būstui dabar gali būti suteikiamas ir be pradinio įnašo. Maksimali paskolos suma gali siekti iki 20 000 eurų. Paskolos grąžinimo terminas iki 84 mėnesių. Pildykite paraišką internetu ir atsakymą gausite per 24 valandas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kreditas būstui be užstato

Be užstato šiais laikai būsto įsigijimui tikrai galima. Tiesiog ši paskola nebus laikoma būsto paskola, o bus paprasčiausia vartojimo paskola. Bet šios paskolos taip pat gali būti teikiamos tiek su užstatu, tiek be užstato.

Kreditas bustuiBe užstato maksimalią 20 000 eurų sumą gali gauti visi mokūs ir aukštas pajamas gaunantys asmenys. Kitaip sakant, asmenys su puikiu kreditingumo reitingu visada gali tikėtis maksimalios paskolos su geriausiomis sąlygomis. Neretai itin gerą kredito reitingą turintiems asmenims nėra privalomas turto įkeitimas, nes jie pagal savo statusą patenką į mažą rizikos grupę, kurie  negalėtų grąžinti paskolos.

Bet atvirai pasakius, retai kada dideles pajamas gaunantiems asmenims apskritai yra reikalinga paskola. Bet būna atvejų, kuomet dėl paskolos būtina yra kreiptis į kreditorius.

Asmenys, kurie negauna per mėnesį labai didelių pajamų, gali maksimalią 20 000 eurų paskolą imti kartu su bendraskoliu arba laiduotoju. Imant paskolą su bendraskoliu, kuris dažniausiai būna sutuoktinis, kreditorius skaičiuoja bendras pajamas  ir išlaidas, tokiu būdu asmenys gali lengviau gauti geresnes sąlygas nes bus skolingas ne vienas asmuo bet du.

Taip pat galima gauti kreditą būstui su laiduotojo pagalba. Tai yra labai panašus atvejis skolinantis kartu su bendraskoliu. Tik šiuo atveju laiduotojas neprivalo mokėti paskolos įmokų, jis tik garantuoja, kad skolininkas ją grąžins. Tik negrąžinimo atveju, kreditorius gali kreiptis į laiduotoją, kad šis padengtų paskolos įmokas kreditoriui to nedarant.

Bene saugiausias būdas visada bus tas, dėl kurio neteks įtraukti trečiųjų asmenų ir jiems užmesti finansinę naštą. Šiuo metu kreditas būstui gali būti suteikiamas ir įkeičiant perkamą nekilnojamąjį turtą. Tokiu atveju, asmuo palieka kreditoriui šiokį tokį garantą. Bet kaip minėjome anksčiau, jeigu leidžia galimybės, visada pirmiausia reikėtų imti paskolą neįkeičiant jokio asmeninio turto.