Paskolos tau

Paskolos tau šiuo metu dabar dar geresnėmis sąlygomis. Pateik paraišką ir pasiskolink iš žmonių net 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui. Superinės sąlygos paskolų refinansavimui. Sumažink savo įsipareigojimus pateikdamas paraišką internetu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos tau bus suteikiamos tik atitikus visus reikalavimus

Kaip ir kiekvienam skolininkui, taip ir tau paskolos bus suteikiamos tik atitikus visus reikiamus ir keliamus kreditorių reikalavimus. Paskolos tau gali būti suteiktos kone visiems gyvenimiškiems poreikiams patenkinti, bet norint gauti paskolą, privaloma žinoti pagrindinius kriterijus, norint gauti paskolą.

Paskolos tauPagrindinis kriterijus, tiksliau ne kriterijus, bet įstatymo nuostata, jog asmens mėnesinės išlaidos negali sudaryti 40% ar daugiau jo gaunamų mėnesinių pajamų. Aiškiau kalbant asmuo negali gauti naujų finansinių paslaugų, jeigu dabar jis turi atiduoti 40% ar daugiau savo gaunamų pajamų kitoms įmokoms už paslaugas.

Sekantis svarbus kriterijus yra tas, jog jokiems asmenims, kurie negauna pastovių ir tvarių pajamų paskolos negali būti suteikiamos. Seniau vartojimo paskolas laisvai galėdavo gauti bedarbiai asmenys, deja, šiuo laikotarpiu, tokių paskolų išdavimas yra draudžiamas. Už šio įstatymo nuostatos nesilaikymą, bendrovės jau ne kartą buvo nubausto tūkstantinėmis baudomis. Kai kurioms buvo netgi atimtas leidimas teikti vartojimo paskolas.

Na, o pagrindiniai kreditorių keliami reikalavimai tikriausiai būtų gera vartotojo kredito istorija ir geras kredito reitingas. Kredito reitingas kiekvienoje bendrovėje nustatomas skirtingas, bet esmė plius minus visur ta pati. Aukščiausią reitingą A gauna asmenys, kurie gauna dideles pajamas, neturi pradelstų, ar apskritai neturi jokių finansinių įsipareigojimų.

Nors seniau vartojimo paskolos buvo suteikinėjamos ir atsižvelgiant į kredito istoriją, šiuo metu mažai kreditorių į senų paskolų istoriją kreipia dėmesį. Seniau, jeigu asmuo vėluodavo grąžinti skolas ar netgi turėdavo problemų su antstoliais, vargiai galėdavo gauti naują paskolą. Šio metu kreditoriams yra svarbiausia, kad senos skolos būtų grąžintos, o kaip jos buvo grąžintos, vargu ar ką domina.

Apibendrinant, paskolos tau, kaip, kad ir kiekvienam asmeniui gali būti suteikiamos dažniausiai nuo 19 metų. Norint gauti paskolą privaloma yra turėti gerą kredito reitingą. Atitikus visus mokumo vertinimo kriterijus paskola dažniausiai būna išmokėta per 24 valandas.