Kreditai su skolomis

Vartojimo kreditai su skolomis gyvenantiems asmenims išduodami tomis pačiomis palūkanomis kaip ir tiems, kurie skolų neturi. Gauti paskolą galima pateikus paraišką ir sulaukus kredito įstaigos teigiamos kreditingumo įvertinimo. Jeigu skolos nėra pakankamai didelės – paskolą gauti tikrai yra realu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kreditai su skolomis gyvenantiems asmenims išduodami standartinėmis sąlygomis

Kreditai su skolomisTos standartinės sąlygos pasižymi tuo, kad bus taikoma įprasta pajamų ir įsipareigojimų skaičiavimo metodika. Jeigu gaunamų mėnesio pajamų suma, kuri skiriama skolų padengimui, nesiekia 40 procentų pajamų, tuomet gauti kreditą yra realu.

Kalbant apie skolas, į tą sumą įskaičiuojami visi finansiniai įsipareigojimai, bet neįskaičiuojamos buitinės išlaidos. Prieš įsipareigojimų priskaičiuojami visi vartojimo kreditai ir paskolos, išperkamoji nuoma, lizingo paslaugos ir t.t. Prieš buitinių išlaidų priskaičiuojami mėnesio mokesčiai už internetą, telefoną, kabelinę televiziją ir t.t. tad jų skaičiuoti prie bendros skolų sumos nereikia.

Pravartu žinoti, kad refinansavimo kreditai su skolomis gyvenantiems asmenims gali būti gaunami lengviau. Mat, čia pajamų ir įsipareigojimų balanso apskaičiavimo metodika yra šiek skirtinga. Įsipareigojimai bus skaičiuojami tuomet, kai refinansavimo kreditas padengs esamas skolas. Tai reiškia, kad bus prognozuojamas mėnesio skolų dydis, kuris susidarys gavus refinansavimo paskolą.

Jeigu refinansavimo atveju bendra skolų ir įsipareigojimų suma sumažėja ir neperžengia 40 procentų ribos, tuomet gauti paskolą turėtų būti lengva. Aišku, tai nereiškia, kad bus galima gauti didžiulį kreditą. Kaip bebūtų, viskas remiasi į skaičiavimus ir viešai yra pateikiama informacija kaip viską tinkamai skaičiuoti. Tokiu būdu patys galite prognozuoti ar jums paskola būtų išduodama ar ne.

Ypatingai svarbu žinoti tai, kad vartojimo kreditai su skolomis gyvenantiems asmenims neišduodami, jeigu tos skolos yra išieškomos. Skolų ieškojimas yra vienas svarbiausių akcentų, kuris privers kredito teikėją atmesti jūsų paskolos paraišką.

Jeigu jūsų skolos yra vėluotinos, tuo labiau – išieškomos, jums tikrai vargu ar pavyks gauti paskolą. Jos nenorės išduoti jokia finansų įstaiga.

Norint gauti kreditą, bus būtina įrodyti, jog pajamų šaltinis yra tvarus. Tai reiškia, kad jeigu pajamos gaunamos iš atsitiktinių sandorių, tuomet tokių pajamų tvarumas bus laikomas abejotinu ir kredito įstaigos vargu ar jas priims kaip įprastas.