Keli finansiniai įsipareigojimai jau verčia nerimauti dėl ateities? Refinansavimo paskolos yra viena tų išeičių, kuri leidžia užtikrinti, jog ateityje finansiniai įsipareigojimai būtų vykdomi lengviau.

Tai paprasta galimybė turimas skolas ir įsipareigojimus sujungti į vieną ir mokėti mažiau, nei mokama dabar. Aišku, būtina viskuo pasidomėti plačiau.

Refinansavimo paskolos nėra skirtos sukčiams, nepatikimiems ir nevykdantiems įsipareigojimų

Refinansavimo paskolosDaugelis svarsto kas gali gauti paskolas ar tiesiog pasinaudoti refinansavimo galimybe. Lengviau yra apibrėžti kurie asmenis yra nepageidaujami kredito įstaigose. Tai yra tie, kurie turi negrąžintų ir vėluotinų skolų; tie, kurie negauna pajamų; tie, kurie jau yra per daug įsipareigoję kitoms finansų įstaigoms.

Lietuvoje vartojimo kreditai ir paskolos gali būti suteikiami tik tuomet, kai įgyvendinami specialūs reikalavimai. Refinansavimo paskolos yra priskiriami prie tų pačių paslaugų, tad ir jų išdavimui taikomos tos pačios sąlygos.

Bedarbiai asmenys, kurie yra registruoti Lietuvos užimtumo tarnyboje (buvusi „darbo birža“), neturi galimybės gauti greito kredito ar refinansavimo paskolos. Tiesiog suprantama, kad tokie asmenys neturės pajamų, iš kurių galėtų laiku mokėti mėnesio įmokas ar grąžinti visą paskolą.

Refinansavimo paskolos gali būti išduodamos tik tuomet, kai asmuo pereina visus patikrinimus. Bus analizuojami asmeniniai duomenis bei informacija, surinkta specialiose duomenų bazėse bei informacinėse sistemose.

Kreditingumo vertinimas yra privaloma procedūra, kurios neatlikus, kreditoriui grėstų bauda ar licencijos praradimas. Turėkite galvoje, kad gavus paskolą, kurios neturėjote gauti, galite kreiptis į Lietuvos banką, kaip priežiūros tarnybą ir informuoti apie neteisėtai gautą kreditą.

Jeigu Lietuvos bankas nuspręs, kad kredito teikėjas jums paskolą išdavė pažeisdamas įstatymus, kredito teikėjas tuomet privalės padengti visus jūsų patirtus nuostolius. Taip būna itin dažnai ir tam netgi neprireikia teismų pagalbos. Tai liečia ir atvejus, kai skolinamasi skoloms padengti.

Tačiau, jeigu jūs paskolą gavote klaidingai pateikus duomenis ar kažkaip kitaip apgavus kredito teikėją, tuomet jums gresia netgi baudžiamoji atsakomybė. Tai yra vadinama kreditiniu sukčiavimu. Tad, tiek refinansavimo paskolos, tiek greitieji kreditai turi būti imami nepažeidžiant įstatymų. Kitu atveju, jie gali atsisukti prieš jus ir pridaryti dar daug problemų.