Paskolos internetu nedirbantiems

Paskolos internetu nedirbantiems paga darbo sutartis taip pat suteikiamos. Pakanka pagrįsti savo kitais būdais gaunamas pajamas ir galėsite pasinaudoti proga pasiskolinti iki 20 000 eurų. Nedirbantys pagal darbo sutartis, bet dirbantys pagal verslo liudijimus ar individualią veiklą, turi visas galimybės pasiskolinti tiek vartojimui, tiek verslui. Tos pačios galimybės ir paskolų refinansavimui.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos internetu nedirbantiems apskritai nesuteikiamos

Paskolos internetu nedirbantiemsJeigu kalbame apie tai, kad asmuo apskritai yra nedirbantis, aiškiau kalbant, kad asmuo negauna jokių pajamų per mėnesį iš viso, tai jam paskolos internetu niekur nebus suteikiamos. Paprasčiausiai tokių paskolų suteikimą draudžia vartojimo kredito įstatymas, kuriame numatyta, kad asmuo neturintis oficialių pajamų yra priskirtas rizikos grupei, kuris yra nepajėgus vykdyti savo finansinių įsipareigojimų. Kitaip sakant iš ko žmogus grąžins paskolą, jeigu negauna jokio atlyginimo?

Bet visai kas kita yra kuomet paskolos internetu nedirbantiems pagal darbo sutartis yra suteikiamos be jokių problemų. Tokios paskolos gali būti suteikiamos, nes pagal vartojimo kredito įstatymą  šis asmuo nėra priskiriamas rizikos grupei, kuri sunkiai vykdytų savo įsipareigojimus. Tokie asmenys, kurie nedirba pagal darbo sutartis, dažniausiai dirba su verslo liudijimais arba vykdo individualią veiklą.

Neretai tokių asmenų mėnesinė pajamos būna kur kas didesnės nei dirbančiųjų tokį patį darbą pagal darbo sutartį. Priežastis yra labai paprasta – asmuo išima tarpininką, kuris dar kitaip vadinamas darbdaviu ir visas pajamas gauna pats ir nuo jų pats susimoka mokesčius. Dėl šių priežasčių, kad savo dalies nepasiima darbdavys, didesnė suma atitenka pačiam darbuotojui. Todėl neretai išgirstame situacijas kai asmenys meta samdomą darbą ir eina dirbta taip sakant „ant savęs“. Ir netgi labai dažnai pasitvirtinai tokie žmonių gyvenimo sprendimai į gerąją pusę, nes menkai uždirbdami pas darbdavį ir pradėjus dirbti savarankiškai, asmenų pajamos ženkliai padidėja.

Neretai dirbantys pagal verslo liudijimus ir vykdantys individualią veiklą skolinasi pinigų darbo vietos plėtrai, neretai ir išgirsti galime, jog „darbas ant savęs“ padėjo net ir sukurti itin didelius verslus ir patiems tapti nebe darbuotojais, o darbdaviais.