Trumpalaikė paskola

Trumpalaikė paskola dabar ir tiems kas nori įsigyti nekilnojamąjį turtą, automobilį ar egzotinę kelionę. Skolinkitės dabar net iki 20 000 eurų savo išsvajotam pirkiniui. Turintiems jau dabar finansinių įsipareigojimų dar geresnės sąlygos paskolų refinansavimui. Teikiamų finansinių paslaugų maksimalus terminas gali siekti net 84 mėnesius. Paskubėkite pasinaudoti išskirtinėmis finansinėmis galimybėmis jau dabar!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Trumpalaikė paskola ne visiems kas tik nori

Trumpalaikė paskolaPraėjo laikai kai trumpalaikė paskola buvo suteikiama kone kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje, banke ir kitoje finansines paslaugas teikiančioje bendrovėje. Buvo metas, kai vartojimo paskolas teikdavo ir paprasti fiziniai asmenys, kol šiems asmenims veiklas įpareigojo nutraukti pats Lietuvos bankas. Ko gero, privačių asmenų paskolos nebūtų niekam kliudžiusios, kol jomis nesusidomėjo greitųjų kreditų bendrovės. Žinoma, šioms bendrovėms buvo būtina susitvarkyti su privačiais kreditoriai ir neužleisti jiems nei menkiausios dalies vartojimo paskolų rinkos.

Trumpalaikė paskola prieš keletą metų galėjo būti suteikiama visiškai jokių pajamų negaunantiems asmenims. Kitaip sakant, net bedarbiai laisvai gaudavo tūkstantines paskolas, kurių, žinoma, nesugebėdavo grąžinti. Dėl tokių paskolų išdavimo teko įsikišti Lietuvos bankui, kuris kiekvienais metai vis griežtindavo ir atidžiau prižiūrėdavo finansines paslaugas teikiančių bendrovių veiklą.

Daug asmenų Lietuvoje prarado savo nekilnojamąjį bei įkeistą kilnojamąjį turtą, nes paprasčiausia nebeišgalėdavo mokėti tokių, kosminio dydžio palūkanų. Viskas šis skolinimosi periodas priminė 2008 metų finansų krizę, kuomet daugelis neteko net tik, kad darbo ir pajamų, bet ir namų, vien dėl to, kad skolinosi, nors žinojo, jog nepajėgs tų paskolų grąžinti.

Metams bėgant ir atsigaunant ekonomikai pradėjo vis dažniau žmonės vėl skolintis. Tiesa, šį kartą skolinimasis yra radikaliai pasikeitęs lyginant prieš keletą metų vykusiai sandoriais. Pasikeitė ne tik besiskolinantys asmenys, bet ir bendrovės. Dabar asmenys negali gauti jokių finansinių paslaugų, jeigu jų mėnesinės išlaidos finansiniams įsipareigojimams padengti sudaro 40% jų gaunamų pajamų. Apie jokių pajamų negaunančius asmenis nėra net ką kalbėti, jiems jokios paslaugos neprieinamos. Už visas, aplaidžiai suteiktas paskolas bendrovės gali susilaukti itin griežtų sankcijų iš Lietuvos banko. Kai kurioms jau teko nutraukti savo veiklas, o kai kurios apsiribojo solidžiomis baudomis.