Paskolos skoloms grąžinti

Paskolos skoloms grąžinti dabar gali būti suteikiamos net iki 20 000 eurų 7 metų laikotarpiui. Pasinaudoti galite ir tiesioginio refinansavimo paslauga. Visos finansinių paslaugų paraiškos teikiamos internetu. Atsakymas dėl jūsų paraiškos bus pateiktas per 24 valandas, jeigu paraiška buvo pateikta darbo valandomis.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos skoloms gražinti ir poreikiams patenkinti

Paskolos skoloms grąžintiAr žinojote, jog šiuo metu daugiau nei kas trečia suteikta vartojimo paskola yra skirta skoloms grąžinti? O kur dar netiesioginiai duomenys, kuomet nėra pasinaudojama refinansavimo galimybe. Būtent paskolų refinansavimas šiuo metu sudaro apie 30% visų finansinių įsiskolinimų Lietuvoje. Tai yra jau turimų paskolų finansavimas gaunant naują, mažesnėmis palūkanomis ir ilgesniu grąžinimo terminu paskolą. Dažniausiai šios paskolos skoloms grąžinti net nebūna pervedamos asmeniui, o tiesiogiai senajam kreditoriui. Tik kai kuriais atvejais vartotojui būna pervedama tik dalis paskolos, kuri gaunama refinansavus senas skolas.

Senos skolos gali susidaryti dėl daugybės skirtingų priežasčių. Tuo labiau, jog Lietuvoje gyvenantiems asmenims vartojimo paskolos yra vos ne kasdienybė ir pastovus gyvenimas skolose yra jau tapęs normaliu gyvenimu.

Būtent toks žmonių mentalitetas ir auklėjimas bei brukimas tokių dalykų, kaip problemų ir poreikių sprendimas pasiimant paskolas, toliausiai juo nuves prie skurdaus gyvenimo. Retas Lietuvis vietoje to, kad įsigyti brangų daiktą ar paslaugą, eis dirbti papildomai ir taupys. Lietuvos žmonėms reklamų pagalba yra įbrukta tai, jog jiems nereikia niekur vargti norint įsigyti dalykus, kurių jie sau negali leisti, jiems paprasčiausiai užtenka pasiskolinti. Ir pasiskolinti jie gali praktiškai bet kokiam tikslui.

Puikiai suveikę greitųjų kreditų bendrovių ir tarpusavio skolinimo platformų marketingo triukai, šiuo metu leidžia žmonėms pasiskolinti net absurdiškiausioms įdėjoms įgyvendinti. Žmogus per daug neuždirbantis, šiuo metu, gali pasiskolinti automobiliui, būstui, egzotinėms atostogoms ir t.t. Ir tokiu būdu asmenims yra įperšama, jog nereikia nieko daryti, tiesiog skolintis ir po to metų metus mokėti susidariusias skolas. Tokiu būdu žmonės tiek aptingsta, o kai jau nebeišgali tų skolų mokėti, jau prisimena, jog per mažai uždirba, kad galėtų mokėti skolas ir pradeda rodyti viešai nepasitenkinimą prastais atlyginimais Lietuvoje, vietoj to, jog bandytų daugiau dirbti.