Skubios paskolos dar niekada nebuvo tokios pigios greitųjų kreditų bendrovėse ir sutelktinio finansavimo platformose. Ar žinojote, jog dabar galite pasiskolinti iki 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui? Dabar dar geresnės sąlygos finansinių įsipareigojimų refinansavimui. Paraiškos priimamos kiekvieną darbo dieną. Atsakymą gausite per 24 valandas po paraiškos pateikimo.

Skubios paskolos internetu iš žmonių

Iš žmonių šiuo metu galima pasiskolinti bene visiems gyvenimo atvejams. Ypač išpopuliarėjusios sutelktinio finansavimo platformos dabar leidžia žmonėms skolintis ar refinansuoti savo įsiskolinimus dar geresnėmis sąlygomis. Tokias geras sąlygas vargu ar rasime pas nors vieną Lietuvoje veikiantį banką. Būtent dėl šių platformų atsiradimo ir greitųjų kreditų bendrovių paslaugų įkainių mažinimo, bankas šiuo metu yra praradę labai didelė dalį vartojimo paskolų rinkos.

Skubios paskolosSkubios paskolos iš žmonių šiuo metu gali būti suteikiamos vos su 6% metinių palūkanų norma. Žinoma, tokios paskolos su mažomis palūkanomis suteikiamos tik itin puikų kredito reitingą turintiems asmenims. Dažniausiai šie asmenys gauna didesnį nei vidutinį atlyginimą, neturi jokių pradelstų ar negrąžintų paskolų kitoms finansines paslaugas teikiančioms bendrovėms. Tokie asmenys dažniausiai gali pasinaudoti maksimalia galima paskolos suma, kuri siekia šiuo metu net 20 000 eurų. Taip pat asmenys gali pasirinkti maksimalų 7 metų paskolos grąžinimo terminą tam, kad gautų kuo mažesnes mėnesines paskolos įmokas.

Kitas variantas, jeigu asmuo neturi nepriekaištingo kredito reitingo, bet nori gauti maksimalią paskolos sumą kuo ilgesniam laikotarpiui, paskolą imti kartu su bendraskoliu. Dažniausiai bendraskoliu tampa sutuoktinis. Tokiu atveju kreditoriai vertins abiejų asmenų pajamas ir turimus įsipareigojimus. Taip pat labai svarbus aspektas yra išlaikomų asmenų kiekis šeimoje. Jeigu Sutuoktiniai neturi išlaikomų asmenų, kurie dažniausiai yra vaikai, jų kredito reitingas gali pakilti kardinaliai. Žinoma, reikėtų bepamiršti, kad jeigu paskola bus imama su bendraskolių, tai bendraskolis taip pat privalės gauti tvarias pajams. Vien sutuoktinio laidavimas, negarantuos asmens paskolos gavimo, jeigu asmuo bus bedarbis ir negaus jokių pastovių pajamų. Kitaip sakant, norint gauti geriausią paskolos pasiūlymą, abu sutuoktiniai privalo turėti gerą kredito reitingą, kad bendru jų mokumo vertinimo momentu, asmens finansinė padėtis netrukdytų jiems vykdyti savo finansinių įsipareigojimų.