Paskola verslui pradėti

Paskola verslui pradėti šiuo metu gali būti suteikta net 7 metų laikotarpiui neišeinant iš namų. Galite teikti paraiškas internetu net 20 000 eurų paskolai gauti. Paskolos verslui pradėti su užstatu gali siekti net ir 500 000 eurų. Paraiškas gali teikti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola verslui pradėti be užstato

Paskola verslui pradėtiKo gero kiekvienas pradedantysis verslininkas puikiai žino sąlygas norint gauti verslo paskolą bet kuriame Lietuvos banke. Dažniausiai norint gauti paskolą verslui pradėti, iš verslininko ar pačios įmonės yra reikalaujamas užstatas. Bankai yra mažiau tolerantiški rizikingoms verslo paskoloms, todėl neretai dalis verslo privalo būti įkeičiama norint pasinaudoti finansavimo galimybe. Nekilnojamasis turtas yra pagrindinis paskolos grąžinimo užtikrinimas bankui, ko gero, kitokio užstato Lietuvos bankai belabai ir priimtų.

Labai retai bankai yra linkę dalinti paskolas verslui pradėti fiziniams asmenims. Ir nenuostabu kodėl. Fiziniai asmenys, neretai, turėdami tik verslo įdėją kreipiasi į bankus dėl verslo finansavimo, bet neturi mainais bankui ką pasiūlyti, tik tuščius pažadus ir skaičiavimus. Dažniausiai tokios paskolų paraiškos būna net nesvarstomos ir atmetamos, nes jos, paprasčiausiai, per daug rizikingos.

Paskola verslui pradėti gali būti suteikiama kaip vartojimo paskola. Ir atvirai kalbant, tai yra pats paprasčiausias būdas pasiskolinti verslo pradžiai. Didžiausias šokių paskolų privalumas  – itin greitas pinigų gavimas. Drąsiai galima teigti, jog vartojimo paskola verslui gali būti suteikiama vos per kelias valandas.

Paskola verslui suteikiama itin greitai, nes visas skolinimosi procesas vyksta kaip paprasčiausios vartojimo paskolos. Asmuo susiranda jį dominantį vartojimo paskolos pasiūlymą internetu. Užsiregistruoja kreditoriaus interneto puslapyje ir pateikia paraišką paskolai gauti.

Kreditorius įvertinęs asmens kredito istoriją nusprendžia ir paskaičiuoja kokią didžiausią paskolos sumą gali gauti asmuo. Tiesa, tai ir būtų didžiausias vartojimo paskolos verslui minusas – paskolos dydis tik pagal vartotojo galimybes. Tai yra, asmuo galės gauti tik tokio dydžio paskolą, kurios mėnesinė įmoka neviršys 40% jo gaunamų mėnesinių pajamų. Tokią paskolos teikimo sąlygą numato Lietuvos respublikos vartojimo kredito įstatymas. Bet reikia nepamiršti ir pagrindinio vartojimo paskolos verslui pliuso – nereikia rašyti verslo plano ir laukti ilgesnį laiką, kad paraiška būtų įvertinta.