Paskolos be sutuoktinio sutikimo dabar gali būti panaudotos sunkių įsiskolinimų refinansavimui. Gaukite paskolą kuri padės grąžinti ankstesnius įsipareigojimus net iki 20 000 eurų. Naujų įsipareigojimų terminas individualiai gali būti pasirinktas net iki 84 mėnesių laikotarpiui.

Paskolos be sutuoktinio sutikimo tikrai suteikiamos

Dažno žmogaus klaida yra manyti, jog jeigu asmuo jau turi dar negrąžintų paskolų ar kitų finansinių įsipareigojimų, tai jis jau yra nebetinkamas gauti naują paskolą. Tai yra netiesa, nes tokiu atveju neegzistuotų tokios paslaugos kaip paskolų refinansavimas. Nes būtent refinansavimas yra lyg paskolos be sutuoktinio sutikimo ir kurios yra skirtos tam, kad grąžintis senas skolas.

Paskolos be sutuoktinio sutikimoŽinoma, reikėtų nepamiršti ir nemaišyti, jog turintys įsipareigojimų nėra vien asmenys, kurie nevykdo šių įsipareigojimų. Būtent šie asmenys ir gali gauti paskolas ir kitas paslaugas nors jeigu jau turi kitų įsipareigojimų. Svarbiausia yra, kad jie tuos įsipareigojimus vykdo ir neturi jokių negrąžintų skolų ar problemų su antstoliais.

Paskolos be sutuoktinio sutikimo ne visada yra imamos vien tam, kad asmuo galėtų grąžinti senas skolas ar atsiskaityti dėl kitų turimų paslaugų. Kai kurių asmenų turimi įsipareigojimai gali būti itin maži lyginant su jų gaunamais atlyginimais. Neretai, netgi maksimalaus dydžio paskolos yra suteikiamos asmenims, kurie jau turi įsipareigojimų.

Įsivaizduokite, asmuo turi 5 vartojimo paskolas kurių bendra mėnesinė įmoka yra 500 eurų. Atrodo, jog tokia suma išleidžiama finansiniams įsipareigojimams padengti jau iškarto nustato mus, jog asmuo turi rimtų finansinių problemų. Bet nusistatymas prieš asmenį iš karto dingsta susižinojus, kad šis, turintis įsipareigojimų už 500 eurų per mėnesį asmuo, per mėnesį gauna daugiau nei 5000 eurų atlyginimą. Tokiu būdu lengva yra apskaičiuoti, kad jo finansiniai įsipareigojimai sudaro nedaugiau nei 10 % jo gaunamų pajamų per mėnesį.

Ko gero, galima drąsiai teigti, jog toks asmuo netgi yra vienas geriausių greitųjų kreditų ir tarpusavio skolinimosi platformų klientas. Su tokiomis gaunamomis pajamomis asmuo galėtų gauti kur kas didesnę nei 20 000 eurų paskolą. Maksimaliai šis asmuo savo finansiniams įsipareigojimams galėtų skirti 2000 eurų jeigu remiamės vartojimo kredito įstatymo numatytomis sąlygomis.