Nauji kreditai internetu

Nauji kreditai internetu vis dar suteikiami? Gaukite pasiūlymą kreditui iki 20 000 eurų akimirksniu. Galite skolintis didžiausiam terminui, kuris šiuo metu yra net 84 mėnesiai.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Nauji kreditai internetu būdavo populiariausias būdas pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovių prieš daugiau nei 5 metus. Asmeniui užtekdavo tik vieną kartą užsiregistruoti kreditoriaus puslapyje ir pateikti asmeninius duomenis. Seniau ir vartotojų mokumas būdavo žiūrimas pro pirštus, nes nauji kreditai internetu būdavo suteikiami net bedarbiams asmenims.

Sąlygos taip pat būdavo itin palankios asmenims pasiskolinti, nes asmuo negalėdavęs padaryti mėnesinės įmokos, galėdavo prasitęsti paskolos terminą už mažesnę sumą. Žinoma tais laikais kreditai buvo suteikiami vidutiniškai iki 3000 eurų ir ne ilgesniam nei 2 metų laikotarpiui.

Nauji kreditai internetu jau nebesuteikiami

Nauji kreditai internetuŠiuo metu nauji kreditai internetu daugiau nebesuteikiami. Paprasčiausiai sumažėjų vartojimo kreditus teikiančių bendrovių kiekis lyginant pastaruosius 5 metus. Pagrindinės įmonės, kurios teikdavo kreditus telefonu arba bankrutavo, jas nupirko didesni konkurentai ar net prarado didelę dalį rinkos ir dėl to nebegali taip paprastai dalinti paskolų, taip pat Lietuvos respublikos vartojimo kredito įstatymo tvarka, įmonės yra įpareigotos gauti aiškius duomenis dėl paskolos. T.y. nebeužtenka sms pagalba išsiųsti prašymą kredito bendrovei suteikti naują paskolą nurodžius tik vartotojo identifikacinį numerį.

Dabar asmuo, norinti gauti kreditą, privalo pateikti bent jau internetinę paraišką, pasirašyta elektroniniu parašu. Aiškiau kalbant, asmuo, norinti gauti paskolą, kiekvieną kartą paskolos paraiškoje privalo iš naujo nurodyti savo asmens duomenis. Paraiškoje taip pat privalo būti aiškiai nurodyta paskolos suma, terminas, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma, įmokų grafikas ir t.t.

Dabar įmonės yra griežtai baudžiamos Lietuvos banko dėl aplaidžiai vykdomo asmens duomenų rinkimo. Taip pat yra sugriežtinta tvarka asmenims, norintiems gautis vartojimo kreditus. Dabar bedarbiai neturi teisės gauti vartojimo kreditų, o kad seniau būdavo įprasta praktika. Taip pat ir dirbantys asmenys, gaunantys tvarias pajamas negali gauti paskolos, jeigu jų mėnesinės išlaidos jau turimiems finansiniams įsipareigojimams yra 40% ar daugiau jų gaunamų pajamų per mėnesį.

Galutinė išvada ta, kad paskolos vien telefono pagalba nebesuteikiamos ir vargu, ar kada ateityje bus suteikiamos.