Skubi paskola

Skubi paskola jums reikiamu metu gali būti suteikiama keliems mėnesiams ar net keliems metams! Paskolų sumos šiuo metu yra ženkliai išaugusios, tad skolinimosi galimybės dabar yra kaip niekad geros. Kredito gavimui bus būtinas ne tik pajamų užtikrinimas, bet ir kitų reikalavimų įgyvendinimas. Ką turite žinoti apie skubių paskolų išdavimą internetu – skaitykite apačioje.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Dabar skubi paskola išduodama tik po detalaus kreditingumo įvertinimo

Skubi paskolaAnksčiau kredito įstaigos galės skolintis pinigus prieš tai nepatikrinusios ar kliento pateikti duomenys yra teisingi. Dabar to būti negali. Visi kreditoriai privalo įsitikinti, kad kliento pateikti asmeniniai duomenys yra teisingi. Jeigu to neatliekama, gresia baudos ir ne tik.

Paskolos gavėjams visada patariama kruopščiai skaityti kredito sutartis. Jos nurodomos visos skolinimosi sąlygos. Dar geriau būtų, jeigu besiskolinantys asmenys sužinotų ką privalo sutartyje nurodyti kreditorius. Tiesiog, prieš pateikiant kredito paraišką, reikėtų žinoti savo teises ir pareigas.

Kalbant apie teises, vartojimo kredito gavėjai turi žinoti, kad gavus paskolą, yra galimybė atsisakyti kredito be jokių papildomų išlaidų. Taikomas keturiolikos dienų apsisprendimo terminas. Pavyzdžiui, gavote kreditą ir po savaitės jo jums nebereikia – galite grąžinti pasiskolintą sumą ir nereikės mokėti jokių mokesčių.

Taip pat pravartu žinoti, kad sutartys, kurios pažeidžia vartojimo kredito įstatymą, gali būti laikomos negaliojančiomis. Tokiais atvejais, kai kreditorius išduoda paskolą neturėdamas tam teisės, jis rizikuoja patirti nuostolius, nes privalės kompensuoti jūsų patirtą žalą.

Skubi paskola negali būti išduodama neįvertinus visų niuansų, kylančių iš kliento pusės. Tai reiškia, kad kredito teikėjams nevalia pinigų skolinti asmenims, neturintiems pajamų šaltinio. Skolinti nedirbantiems – draudžia įstatymai. Tai būtų grubus atsakingo skolinimo principų pažeidimas.

Kas liečia paskolų gavimo sąlygas, kreditų teikėjai pabrėžia, kad labiausiai reikalaujama, jog klientas turėtų pajamų šaltinį; neturėtų per daug įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms, nebūtų susigadinęs kredito istorijos ir nebūtų įtrauktas į skolininkų sąrašus.

Be abejo, būtina žinoti, kad skubi paskola gali būti išduodama tik pilnamečiui asmeniui, kurio veiksnumas niekaip nėra apribotas. Tokias paskolas gauti galima dienos metu, o naktimis jas teikti draudžiama.