Paskolos iš banko

Paskolos iš banko dažniausiai imamos norint gauti didelę sumą. Pritrūkus pinigų daugelis vartotojų ima kreditus internetu, tačiau jeigu reikia didelės sumos, tos bendrovės padėti negali. Štai kodėl paskolos iš banko yra viena iš išeičių norint gauti nemažą sumą. Taigi, kokios sąlygos ir reikalavimai ieškantiems paskolos iš banko 2019 metais?

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos iš bankoJeigu jums reikia kelių tūkstančių eurų, tai vargu ar kuri nors vartojimo kreditus teikianti bendrovė jums norės išduoti tokią paskolos sumą žinant, kad naujiems klientams taikomi skolinimosi limitai. Privatūs kreditoriai yra nustatę skolinimosi ribas visoms paskoloms t.y. pas juos nėra tokių situacijų, kad didesnę sumą skolintis galima tik sekantį kartą. Jie turi nustatytą sumą, kurią gali paskolinti kiekvienam klientui. Bet, nereikia pamiršti, kad privatūs kreditoriai kelia ir kitokius reikalavimus.

Vartojimo kreditus internetu gauti galima be jokio turto įkeitimo, o štai privatūs paskolų teikėjai reikalauja ne bet kokio, o būtent nekilnojamo turto užstato. Tai reiškia, kad tie, kurie negali įkeisti nekilnojamo turto, negali gauti paskolos iš privataus kreditoriaus. Tai yra bene didžiausias trūkumas. Be abejo, taip pat reikia sekti ir naujienas, o  šiuo metu vienas labiausiai pabrėžiamų niuansų yra tas, jog siekiama privatiems kreditoriams užverti kilpą – norima jų veikla reguliuoti lygiai taip, kaip reguliuojami ir vartojimo kredito teikėjai.

Paskolos iš banko būstui įsigyti

Reguliavimo metu privatiems paskolų teikėjams atsiras prievolė registruotis priežiūros institucijose. Tai reiškia, kad jeigu toks privatus kredito teikėjas neužsiregistruos, tai jis negalės verstis privačių paskolų teikimu. Taip pat reikia pabrėžti, kad privatiems kreditoriams kol kas dar nereikia tikrinti vartotojų kreditingumo, o štai ruošiamos pataisos nurodo, kad patvirtinus jas, tokia prievolė tikrai atsiras t.y. jeigu įstatymų projektas bus patvirtintas, tai iš privačių kredito teikėjų gauti paskolas bus dar sunkiau, nes jie privalės tikrinti kreditingumą.

Paskolos iš banko pasižymi tuo, jog jos yra žymiai didesnės, daug pigesnės ir suteikiamos ilgesniam laikotarpiui nei vartojimo kreditai. Kaip minėjome, svarbiausia yra turėti nekilnojamą turtą, kuris būtų įkeičiamas paskolos sutarties sudarymo metu. Šiuo metu privačių paskolų palūkanos nesiekia net 10 procentų per metus, jos siekia vos kelis procentus, o tai reiškia, kad paskolos iš banko yra daug pigesnės, nei vartojimo paskola iš greitųjų paskolų bendrovės.