Norite kažką įsigyti? Domina didelis pirkinys ar kažkokia būtina brangi paslauga? Vartojimo paskola gali jums padėti, nes dabar palūkanos yra ženkliai sumažėjusios! Gauti kreditą internetu jau yra dar paprasčiau – pateikus duomenis ir patvirtinus tapatybę, pinigai jūsų sąskaitą pasieks per kelias akimirkas! Apie vartojimo kreditų ir paskolų išdavimo procedūras ir reikalavimus siūlome skaityti žemiau.

Vartojimo paskola šiuo metu suteikiama keliems metams, bet būtina viską įvertinti racionaliai

Vartojimo paskolaNereikėtų tikėtis, kad bet kurioje kredito įstaigoje jūsų bus laukiama išskėstomis rankomis. Priešingai – kredito bendrovės atsargiai vertina kiekvieną klientą. Jos nenori paskolų teikti tiems asmenims, kurie akivaizdu, jog yra visiškai nemokūs. Vartojimo paskola Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose gali būti išduodama tik laikantis įprastinių sąlygų. Jos numatytos įstatymuose bei tam tikruose nuostatuose.

Standartinė skolinimosi procedūra yra tokia: klientas pateikia savo asmeninius duomenis; patvirtina savo asmens tapatybę; nurodo pageidaujama sumą ir terminą. Galiausiai, jis turi pateikti sutikimą, jog jo duomenys būtų peržiūrėti. Tas sutikimas duodamas naudojantis el. parašu ar kitais metodais. Turėtumėte žiūrėti ko reikalauja kredito įstaiga.

Akivaizdu, jog paskolos vartojimo poreikiams gauti negali bedarbiai asmenys. Tai įtvirtinta įstatymuose. Taip pat šios paslaugos neteikiamos asmenims, gaunantiems per daug mažai pajamų. Bus labai svarbu adekvačiai įvertinti savo skolinimosi galimybes.

Kredito teikėjai, pirmiausia, pažiūrės kokius įsipareigojimus turite. Jiems yra labai svarbu, jog besiskolinantis asmuo nebūtų įtrauktas į viešuosius sąrašus, kuriuose talpinami prasiskolinę asmenys. Tai nepatikimi žmonės, kuriems vartojimo paskola negali būti suteikta.

Kai kredito teikėjas įvertins jūsų įsipareigojimus bei jų vykdymo subtilybes, toliau seks pajamų įvertinimas. Turite žinoti, kad ne visos pajamos šiuo metu gali būti laikomos tvariomis. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos reguliariai. Atsitiktiniai sandoriai nėra niekaip vertinami.

Jeigu jūsų pajamos ir išlaidos yra teigiamai vertinamos kreditorių, galiausiai bus paskaičiuota paskolos suma, kurią galite pasiskolinti. Taip pat bus nurodytas maksimalus terminas. Turėkite galvoje, kad pasiūlymas, kuris pateiktas skaičiuoklėje, gali skirtis nuo to, kuris pateikiamas įvertinus visus duomenis.

Vartojimo paskola jokiais būdais negali būti suteikiama laužant įstatymus ar nekreipiant dėmesio į  mokumo vertinimo nuostatus.