Paskolos iki 15000 eurų suteikiamos iš žmonių net 84 mėnesių laikotarpiui. Nereikalingas net užstatas, galimybės skolintis verslui ar net paskolų refinansavimui.

Gyvename tokiais laikai, kai vargus rasime artimą giminaitį ar draugą, kurie galėtų išgyventi šiais laikais nesiskolindami. Pamenate laikus, kai vieninteliai ir pirminiai skolinimosi šaltiniai buvo giminaičiai ir artimiausi draugai? Kas pasikeitė, kad žmonėms liko vienintelė galimybė skolintis tik iš specializuotų bendrovių, kurios teikia vartojimo paskolas, paskolas automobiliams įsigyti, paskolų refinansavimo paslaugas ir panašiai? Pasikeitė gyvenimo aplinkybės ir gyvenimo kokybė Lietuvoje. Dabar artimiausi draugai ir giminės yra patys priversti skolintis iš bendrovių tam, kad kartais patenkintų net ir paprasčiausius gyvenimo poreikius.

Paskolos iki 15000 eurų įvairioms gyvenimo aplinkybėms

Paskolos iki 15000Pasikeitus ekonominei situacijai Lietuvoje žmonės ima vis dažniau skolintis įvairiems gyvenimo atvejams. Skolinimasis šiais laikai tapo tokia norma, jog žmonės susiformavo nuomonę, jog skolintis bet kam yra normalu, net nepagalvodami kaip toks jų mastymas gali privesti prie absoliutaus skurdo. Dabar yra tiek daug priežasčių kodėl žmonės skolinasi, kad net galima suprasti, kodėl didelė dalis lietuvių taip ir nugyvena savo gyvenimus žemiau skurdo ribos. Pačios dažiausios paskolos iki 15000 eurų priežastys:

Paskola automobiliui. Tai gali būti ir paprasčiausia vartojimo paskola, bet gali būti ir specializuota automobilio paskola su įkeitimu.

Paskola remontui. Asmenys dažnai ima didžiules paskolas būsto remontui. Neretai žmonės neįvertina, jog tokių didelių sumų remontams nereikia, todėl dalį paskolos išleidžia būstui, o likusią dalį vartojimui.

Paskola vestuvėms. Viena idiotiškiausių ir graudžiausių priežasčių imti vartojimo paskolą. Jaunavedžiai išleidžia milžiniškas sumas dėl kelių dienų šventės, bet pradeda šeimyninį gyvenimą su didžiule skola kuri gali sutrukdyti gyventi pilnavertį gyvenimą.

Paskola gydymo išlaidoms padengti. Ar žinojote, kad tai tampa vis dažnesnė vartojimo paskolų ėmimo priežasčių? Ypač dažnai paskolos iki 15000 eurų imamos senjorų, kurie negali pakankamai skirti pajamų užklupus ligai. Taip neatsilieka ir jauni žmonės, kurie suserga sunkiomis ligomis, kurių gydymas nėra kompensuojamas iš valstybės biudžeto.

Priežasčių imti paskolą yra daug, bet kiekvienas žmogus turėtų protingai pasverti savo galimybes ir reikalui esant sumažinti savo poreikius, užuot ėmęs vartojimo paskolą.