Greitieji kreditai įsiskolinusiems

Greitieji kreditai įsiskolinusiems tikrai suteikiami. Atitikę visus mokumo reikalavimus turėsite galimybę pasiskolinti net iki 20 000 eurų. Tokios pačios sąlygos ir tiems, kas nori refinansuoti turimus brangius įsipareigojimus kitoms bendrovėms ar bankams. Pasinaudoti refinansavimo galimybe dar nebuvo taip paprasta!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims internetu

Greitieji kreditai įsiskolinusiemsKo gero, labai didelė dalis žmonių mano klaidingai, jog įsiskolinę asmenys yra nemokūs ir jiems naujos paslaugos negali būti teikiamos. Žinoma, jog yra asmenų, kurie be greitųjų kreditų nebegali tinkamai patenkinti net buitinių savo poreikių. Tokiems asmenims, kurių išlaidos sudaro 40% ar daugiau jų gaunamų pajamų, paprasčiausiai nauji kreditai nebesuteikiami. Nebesuteikiami greitieji kreditai ir asmenims, kurie apskritai negauna jokių tvarių pajamų. Kitaip sakant, greitieji kreditai bedarbiams taip pat nesuteikiami.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems suteikiami tik tuo atveju, jeigu asmens išlaidos neviršija 40% jo gaunamų pajamų per mėnesį. Toks asmuo pilnai dar gali gauti naujų finansinių paslaugų iki tol, kol jo įmokos sudarys 40% gaunamų pajamų.

Neretai įsiskolinusių žmonių tarpe yra ir tokių, kurių mėnesinės išlaidos siekia  30% gaunamų pajamų, bet vis tiek dar gali pasiskolinti maksimalią 20 000 eurų sumą maksimaliam 7 metų laikotarpiui. Kodėl taip gali nutikti, jog tik likusius 10% gaunamų pajamų asmuo galės skirti naujo kredito įmokai, bet gali gauti itin didelę sumą? Dažniausia tai yra dėl to, jog asmens mėnesinis atlyginimas yra kur kas didesnis nei vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Dažniausiai tokias paskolas įsiskolinę asmenys gali gauti tik tokiu atveju, jei per mėnesį uždirba tūkstantinius atlyginimus atskaičius mokesčius.

Kalbant skaičiais, visai nesunku paskaičiuoti, jog asmuo gaunantis 4000 eurų atlyginimą į rankas, gali gauti paskolą, kurios įmokai dar gali skirti 10% savo atlyginimo. Tai yra, asmuo naujiems įsipareigojimams galės dar skirti 400 eurų per mėnesį. Skaičiuojant visus asmens 40% įsipareigojimus, tai būtų 1600 eurų per mėnesį. Asmeniui tuo tarpu, atskaičiavus mėnesines išlaidas, dar liktų pragyvenimui 2400 eurų per mėnesį, kas šiais laikais vis dar yra labai didelis atlyginimas, lyginant su kitų sričių darbuotojais ir jų atlyginimais Lietuvoje.