Geriausia paskola

Geriausia paskola nuo šiol suteikiama pateikus paraiškas internetu. Užsiregistruokite ir pateikę paraišką gaukite net 20 000 eurų paskolos pasiūlymą. Atsakymas dėl paskolos suteikimo vos per 24 valandas darbo dienomis. įpatingi pasiūlymai norintiems refinansuoti savo įsipareigojimus ir sumažinti nebepakeliamas mėnesines įmokas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Geriausia paskola pritrūkus pinigų

Geriausia paskolaPinigų trūkumas, ko gero, didelės dalies Lietuvos piliečių problema. Dažniausiai pajamų trūkumas aptinkamas skurdžiau gyvenančių asmenų buityje. Skurdesnį gyvenimą gali lemti keletas faktorių. Pirmiausia, dažniausiai pajamų trūkumą jaučia mažą atlyginimą gaunantys asmenys. Taip nutinka dažniausiai dėl darbo įgūdžių, išsilavinimo stokos ir panašiai už kuriuos būtų mokamas didesnis atlyginimas, nei dabar gauna. Liūdniausia yra tai, kad asmenys dirbantys už mažą atlyginimą labiau yra linkę pasiskolinti buitiniams poreikiams patenkinti, nei susirasti geriau apmokamą darbą.

Kitas atvejis yra jaunose šeimose, kur šeima maitina tik vienas asmuo. Dabar jauni asmenys planuodami šeimos pagausėjimą neapgalvoja kaip pasikeis jų gyvenimo kokybė atsiradus trečiam šeimos nariui. Taip pat nepagalvoja ir apie tai, kad vietoje dviejų dirbančių ir atlyginimą gaunančių asmenų liks tik vienas asmuo. Kitaip sakant, jaunos šeimos net neįsivertina savo finansinių galimybių ir nutikus blogiausiam, kuomet jau trūksta pinigų būtiniems poreikiams patenkinti, jie įsiskolina ir dar labiau pasidaro žąlą savo finansiniam stabilumui.

Žinoma, yra tokių, kurie paprasčiausiai jau vadinami patologiniai skolininkai. Tai skolininkai, kurie neturi absoliučiai jokių žinių apie asmeninius finansus. Tai žmonės, kurie galvoja, kad uždirbdami minimalų atlyginimą, gal sau leisti skolinti pinigų, tam, kad įsigytų savo geidžiamas prekes ar paslaugas.

Tokie asmenys dažniausiai nesugeba net pragyventi iš savo gaunamo atlyginimo. Pastoviai būna skolingi draugams, artimiesiems ar net finansines paslaugas teikiančioms bendrovėms. Neretai tokie asmenys yra pagrindiniai klientai, kurie ieško refinansavimo paslaugų, nes nebepajėgia toliau mokėti didelių mėnesinių įmokų.

Žmonės paprasčiausiai neturi ribų ir saiko kai kalba eina apie pinigus. Žmonėms yra sunku suprasti, kad jie gyvenime nėra nusipelnę visko, ko geidžia jų širdis. Didžioji dalis asmenų, ko gero, net įsižeistų, jeigu jiems būtų tai pasakyta. Tad gerai apgalvokite ar jums tikrai reikalinga geriausia paskola ir ar galėsite su jas finansiškai susitvarkyti.