Paskola būsto įrengimui

Paskola būsto įrengimui internetu dabar jums gali būti suteikta vos per 24 valandas nuo paraiškos pateikimo. Savo būsto remontui dabar galite pasiskolinti net iki 15 000 eurų. Galimybė paskolą grąžinti per ų metus.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola būsto įrengimui su dar geresnėmis sąlygomis

Paskola būsto įrengimuiGeresnes skolinimosi sąlygas dabar lemia keletas faktorių. Pirmiausia, asmuo gali pasiskolinti būsto remontui su turto įkeitimu arba be jo. Žinoma, geriausias paskolos sąlygas gali gauti asmenys, kurie gali įkeisti savo asmeninį turtą. Tokiu būdu kreditorius susiduria su mažesne rizika neatgauti savo paskolintų pinigų, nes paskolos negrąžinimo atveju jam lieka kliento įkeistas turtas. Neretai šis turtas būna kur kas vertingesnis nei paskolos suma, nes kreditorius nuo parduoto turto nori ne tik, kad susigrąžinti investuotus pinigus, bet ir uždirbti solidžią grąžą. Dažniausiai tokios paskolos remontui būna sufinansuojamos dar tą pačią darbo dieną.

Bet asmenys, kuriems rūpi paskola būsto įrengimui ir nenori taip stipriai rizikuoti savo asmeniniu turtu, pirmiausia, turėtų apsvarstyti paprastos vartojimo paskolos pasiūlymus. Norint gauti paprastą vartojimo paskolą būsto remontui, nebūtina įkeisti asmeninio turto, paprasčiausiai, asmuo turi atitikti visus vartojimo kredito įstatymo keliamus reikalavimus.

Vienas iš įstatymo reikalavimų yra tai, kad asmuo, kuris skolinasi, negali jau dabar turėti finansinių įsipareigojimų, kurie sudaro 40% jo gaunamų mėnesinių pajamų. Tokie asmenys jau yra aukščiau rizikos ribos ir jiems naujos paskolos negali būti suteikiamos. Bet jeigu asmuo neturi didelių finansinių įsipareigojimų ir jie nesiekia numatytos ribos, jis drąsiai gali teikti paraiškas greitųjų kreditų bendrovėms, sutelktinio finansavimo platformoms ar bankams dėl paskolos gavimo.

Šiuo metu vienas geriausių finansavimo sąlygų gali pasiūlyti specializuotos greitųjų kreditų bendrovės, kurios teikia vartojimo paskolas anksčiau minėtais būdais. Bet jeigu asmuo yra mokus, gauna pastovias pajamas ir turi gerą kredito reitingą, jis gali gauti paskolą remontui be jokio turto įkeitimo.

Taip pat puikias skolinimosi sąlygas šiuo metu siūlo sutelktinio finansavimo platformos, kuriose vartojimo paskolas ar refinansavimo paslaugas finansuoja paprasti fiziniai asmenys. Žinoma į dalį šių paskolų investuoja ir pačios platformų administratorės.