Ieškote būdų, kurie padėtų skubiai išspręsti finansinius sunkumus? Sutelktinis finansavimas yra viena pagrindinių priemonių, palengvinanti finansinių problemų sprendimus. Šiose platformose paskolų sumos yra labai didelės, o skolintis galima ir keliems mėnesiams, ir keliems metams. Norint gauti paskolą čia, teks atlikti pagrindinius žingsnius, kurie apibendrinami žemiau.

Sutelktinis finansavimas – procesas, kai skolinamasi iš žmonių

Sutelktinis finansavimasĮprastai tokias platformas daugelis žmonių įvardina kaip būdą skolintis iš privačių kreditorių. Ten esantys žmonės skolina savo asmeninius pinigus su siekiu iš to uždirbti. Aišku, nes visais atvejais jie uždirba, nes vis dėlto – kartais skolas reikia išieškoti.

Klabant iš besiskolinančių asmenų pusės, šias platformas naudinga rinktis dėl didelių siūlomų sumų ir patrauklių kredito grąžinimo terminų. Jie gali siekti kelis mėnesius ar kelis metus. Aišku, yra skirtumas kaip greitai bus finansuojama maža, ir kaip bus finansuojama didesnė paskola.

Kredito dydis dažnai nulemia ir paskolos išdavimo laiką. Jeigu paskolos suma yra maža, tikėtina, kad ją gali finansuoti vienas ar keli žmonės. Bet, jeigu paskolos dydis siekia keturženklę sumą, tikėtina, kad teks palaukti ilgiau. Didesnės paskolų sumos surenkamos per ilgesnį laiko tarpą, nes natūralu, kad ne visi kreditoriai nori rizikuoti didelėmis sumomis.

Pagrindinė taisyklė skolinant pinigus per tokias platformas – skaidyti kapitalą į kuo daugiau dalių. Dėl šios priežasties kiekvienas kreditorius stengiasi paskolos sumą finansuoti mažesne dalimi. Tai sukelia mažesnę riziką. Tuo ir paaiškinamas kredito išdavimo laiko skirtumas.

Sutelktinis finansavimas pasižymi tuo, kad visus mokesčius dengia asmuo, kuris prašo kredito. Galite patys matyti, jog prašoma kredito suma yra mažesnė, nes atskaičiuojamas tarpininkavimo mokestis. Tą mokestį dengia būtent besiskolinantis asmuo. Kai kurie žmonės tai laiko pagrindiniu sutelktinio finansavimo platformų minusu.

Tačiau, turite atkreipti dėmesį į kitus privalumus. Per šias platformas galite skolintis dideles sumas, o palūkanos yra vienos mažiausių rinkoje. Jūs jas galite patys nustatyti. Aišku, yra ribos, kurių privalu laikytis. Taip pat reikia žinoti, kad kuo mažesnę palūkanų normą nustato paskolos prašytojas, tuo sunkiau gauti paskolą.