Greitųjų kreditų palūkanos 2019 yra kone dvigubai mažesnės nei buvo prieš porą metų! Tik čia surasite visas palankiausias skolinimosi sąlygas neišeidami iš namų!

Dėl to kadaise ilgalaike paskola paėmusiems asmenims siūloma tas paskolas perkelti į kitas bendrove, kurios dabar siūlo palankesnes palūkanas. Tai – kreditų refinansavimo paslauga, kuria dažniausiai siekiama sumažinti skolas. Jeigu ir jūs turite skolų, kurias mokate kredito įstaigoms, tai pasidomėkite žemiau nurodytomis bendrovėmis – jos dabar siūlo gana geras sąlygas.

Dabar greitųjų kreditų palūkanos yra reguliuojamos, o tai naudinga klientams.

greitųjų kreditų palūkanosVerta pabrėžti, kad nemaža dalis vartotojų skundžiasi, jog greitųjų kreditų palūkanos vis dar yra labai aukštos, tačiau pažiūrėjus iš kitos pusės – jos būtų dar aukštesnės jeigu ne atsiradusi bendrovių priežiūra. Dabar kredito bendrovės jokiu būdu negali nustatyti palūkanų taip, jog jos viršytų leistiną normą. Ta norma yra ties 75 procentais per metus. Tai reiškia, kad kredito įstaigos negali skolinti brangiau nei ši nustatyta metinė palūkanų norma.

Taip pat siūloma atkreipti dėmesį į tai, kad kredito bendrovės dabar siūlo įvairias nuolaidas. Pavyzdžiui, dabar netgi refinansavimo kreditams taikomos be galo mažos palūkanos ir įvairios akcijos. Dabar galima rasti tokių pasiūlymų, kuriuose nurodoma, jog ir refinansavimo paskoloms gali būti taikomas pirmųjų trijų mėnesių atidėjimo laikotarpis. Pasinaudojus tokia galimybe, asmuo perkeldamas skolas, pirmąsias įmokas naujam kreditoriui pradeda mokėti tik po trijų mėnesių. Tai išties naudingas pasiūlymas, kuriuos turėtumėte pasidomėti.

Greitųjų kreditų palūkanos kai kur yra net keletą kartų mažesnės.

Labai svarbu akcentuoti, kad paskolas internetu dabar teikia ne tik paprastos kredito įstaigos. Skolintis šiuo metu galima ir iš žmonių. Jie pinigus skolina naudodamiesi sutelktinio finansavimo platformų operatorių paslaugomis. Per sutelktinio finansavimo platformas vartotojai gali pasiskolinti pinigų net kelis kartus pigiau nei populiariausiose kreditų bendrovėse. Tiesa, reikia akcentuoti, kad ten nėra taikomos jokios akcijos, nes vis dėlto – visos paskolos teikiamos paprastų žmonių.

Jeigu norite gauti kreditą su mažiausiomis palūkanomis, tai jokiu būdu neskubėkite skolintis iš atsitiktinių kreditorių. Įvertinkite kiekvieno pasiūlymą, nes visi jie yra skirtingi.