Kreditai sms žinute

Pasiskolinti vos per keliolika minučių – visai realu! Paskolos internetu arba telefonu suteikiamos labai paprastai. Kreditai sms žinute gali būti išduodami net ir labai ilgam periodui. Viskas ko reikia – vadovautis kredito teikėjo nurodytais žingsniais. Tiesa, apie paskolų išdavimas sms žinute taip pat reikėtų pasidomėti plačiau, kad nebūtų jokių neaiškumų.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kreditai sms žinute nėra išduodami niekur

Kreditai sms žinuteKlaidinga teigti, kad paskolos gali būti išduodamos tik sms žinutėmis. Sms žinute galite patvirtinti nebent pasiūlymą ar savo kontaktinį telefono numerį. Visa procedūra atliekama kitaip nei manote. Tad, turite suvokti, kad Lietuvoje nėra nei vieno kredito teikėjo, kuris suteiktų paskolą naudojantis tik sms žinutėmis.

Tvarka, kuri numato kaip turi būti teikiamos vartojimo paskolos, apibrėžta vartojimo kredito įstatyme bei mokumo vertinimo nuostatuose. Tikrai nebus jokių išimčių dėl mokumo įvertinimo. Jūs turėsite ne tik patvirtinti telefono numerį, bet taip pat nurodyti kitus svarbius duomenis.

Visi jūsų pateikti duomenys bus patikrinti naudojantis specialiomis informacinėmis sistemomis. Tad, turėkite galvoje, kad menkiausias informacijos neatitikimas, bus pastebimas ir turėsite viską daryti iš naujo.

Nereikėtų baimintis dėl duomenų rinkimo, nes vis dėlto – kredito teikėjai juos renka ir saugoja vadovaudamiesi įstatymais. Jie turi duomenų valdytojų statusus. Aišku, jeigu jūsų duomenų reikalauja toks paskolų teikėjas, kuris nėra registruotas asmens duomenų apsaugos inspekcijoje, tuomet tikrai nevalia rizikuoti.

Prieš gaunant licencijas paskolų teikimo veiklai, kreditoriai turi įgyvendinti tam tikrus reikalavimus, netgi techninius. Kreditai sms žinute nėra išduodami, tuo labiau – tokiu būdu siunčiant duomenis, juos privalu apsaugoti ir naudoti tik pagal paskirtį.

Kas liečia kitus reikalavimus, turite suprasti, kad nėra jokios galimybės gauti kreditą anonimiškai. Kreditai sms žinute negali būti suteikiami, tuo labiau – joks sveiko proto paskolų teikėjas nerizikuos bendraujant tik telefonu.

Norint gauti paskolą, jums reikės atilikti visus tapatybės patvirtinimo bei kitus procesus. Jie pareikalaus šiek tiek laiko. Tačiau, viską atlikus taip, kaip nurodyta, bus sugaištama mažiau laiko. Be abejo, nepamirškite, kad kreditai sms žinute nėra teikiami lygiai taip pat, kaip kreditai neteikiami bedarbiams.