Greitas kreditas be palūkanų

Greitas kreditas be palūkanų dabar dar su geresnėmis sąlygomis. 15 000 eurų dabar pasiskolinkite su mažiausiomis palūkanomis rinkoje! Taip pat palankios sąlygos greitųjų kreditų refinansavimui. Nedvejokite, maksimalus įsipareigojimų laikotarpis net 84 mėnesiai.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitas kreditas be palūkanų nebesuteikiamas

Greitas kreditas be palūkanųVis dar galvojantys, kad šiais laikais vis dar galima pasiskolinti be palūkanų, stipriai nusivils. Vos viena greitųjų kreditų bendrovė gali pasiūlyti tokio tipo akcijas ir tik lojaliems savo klientams. Visos kitos bendrovės naujiems savo klientams nebesiūlo nemokamų kreditų kaip, kad siūlydavo prieš penkerius metus. Pasikeitus ekonominei situacija, bendrovės buvo priverstos taip pat susiveržti diržus po Lietuvos banko inicijuotų įstatymų pakeitimų, kurie privertė bendroves iš esmės pakeisti savo verslo modelius.

Dabar kreditas kreditas beveik niekur nėra nemokamas. Dabar greitųjų kreditų įmonės privalo uždirbti iš itin žemų palūkanų, nes nebegali taikyti kosmines kainas kreditams, kaip kad darydavo anksčiau. Prisimenate kai buvo laikai, kuomet pasiskolinęs 500 litų, po kelių mėnesių reikėdavo grąžinti dvigubai ar net daugiau?

Dabar tokių palūkanų ar kitų mokesčių bendrovės paprasčiausiai, nebegali taikyti dėka vartojimo kredito įstatymo. Taip pat dėl šio įstatymo bendrovės yra įpareigotos itin atidžiai vertinti savo klientų mokumą ir nedalinėti kreditų kam tik nori. Konkrečiai kalbant, paskolos bedarbiams nebeegzistuoja kaip seniau. Net ir dirbantiems asmenims yra sugriežtintos sąlygos kreditui gauti. Dabar, jeigu asmuo turi įsipareigojimų kitoms įmonėms ir mėnesinės išlaidos siekia jau 40% asmens gaunamų pajamų, jis gauti naujo kredito tiesiog negali.

Tačiau yra ir teigiamų dalykų, kurie atsirado po Lietuvos Banko uždėto apynasrio, uždėto greitųjų kreditų bendrovėms. Labiausiai teigiamas dalykas tikriausiai būtų paskolų refinansavimas. Dabar asmenys, turintys senų įsiskolinimų grietųjų kreditų bendrovėms ar kitoms bendrovėms su aukštomis palūkanomis, dabar gali refinansuoti įsiskolinimus kitose bendrovėse su geresnėmis sąlygomis. Tai reiškia, jog asmens senos skolos bus padengtos kita paskola, kurios grąžinimo terminas ilgesnis ir palūkanų norma mažesnė. Tokiu būdu asmuo susikuria palankesnes sąlygas išlipti iš finansinės duobės, kurioje dabar yra dėl senų įsiskolinimų. Taip paskolų refinansavimui nėra taikoma 40% taisyklė, nes refinansavus skolas, šis procentas gali net ir sumažėti.