Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai ne tik vartojimui, bet ir investavimui ar verslui dabar vos nuo 6% metinių. Fiziniai asmenys gali pasiskolinti nedaugiau kaip 20 000 eurų. Paraiškos priimamos internetu ir atsakymai pateikiami per 24 valandas darbo dienomis.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Ilgalaikiai kreditai internetu darbo vietos kūrimui

Daugelis kalba, jog visi vartojimo kreditai yra imami prastą finansinį raštingumą turinčių žmonių. Bet žmonės pamiršta, kad ilgalaikiai kreditai gali būti imami fizinių asmenų, kurie siekia tuos pinigus investuoti ar net už juos susikurti darbo vietą. Ilgalaikiai kreditai yra puikus finansavimo būdas jaunam verslui, nes net ir naujai registruotos įmonės siekia gauti paskolas savo verslams, tiesa, pastarosioms savo veiklos pradžioje tai padaryti yra kur kas sunkiau.

Ilgalaikiai kreditaiIlgalaikiai kreditai įmonėms yra suteikiami praktiškai tokiu pačiu principu kaip ir fiziniams asmenims. Tik neretai, įmonėms skolintis yra kur kas brangiau ir joms aplamai yra sunkiau gauti kreditus savo veiklos pradžioje. Įmonės, norėdamos finansuoti savo veiklą, taip pat privalo atitikti visus mokumo vertinimo kriterijus, todėl įmonėms pradžioje, tik pradedant savo veiklą, yra sunku gauti kreditą, nes dar negali parodyti savo veiklos rezultatų, ar gauna kažkokį pelną, ar bus pajėgios grąžinti kreditus.

Su fiziniais asmenimis yra kur kas lengviau. Asmuo neprivalo būti vykdęs jokios komercinės veiklos, norėdamas gauti kreditą verslui. Asmuo teikia paraišką vartojimo kreditui gauti, todėl jam privaloma yra atitikti tik vartojimo kredito įstatymo numatytas sąlygas. Kitaip tariant, asmuo privalo turėti gerą kredito reitingą, ko negali dar parodyti ką tik įsteigti juridiniai asmenys. Nes tik ką įsteigtas juridinis asmuo pradeda savo gyvavimą nuo tuščio „balto lapo“.

Fiziniai asmenys, priešingai nei juridiniai, jau pradėdami verslą ar investavimą, jau turi sukaupę šiokią tokią kredito istoriją, kuri jau iškart leidžia asmeniui pasiskolinti, jeigu šis atitinka visus mokumo kriterijus ir kreditoriaus keliamus reikalavimus, kurie dažniausiai, nėra labai jau dideli.

Todėl šiuo metu itin palankiai yra suteikiami ilgalaikiai kreditai fiziniams asmenims. Asmuo net neprivalo teikti jokių verslo ataskaitų ar įrodinėti kur panaudojo ilgalaikį vartojimo kreditą.