Privačios paskolos internetu

2019 metai – Akcijų metas! Dabar privačios paskolos suteikiamos dar neregėtomis sąlygomis. Žemiau pateikiame visą reikiamą informaciją norint gauti paskolą iti palankiomis sąlygomis. Privačios paskolos ieškantiems klientams geros žinios – nuo šiol paskolos iki 3 mėnesių išduodamos nemokamai! Jas gauti labai paprasta – jeigu esate naujas klientas, pasirinkite kredito bendrovę, kurioje taikoma ši akcija ir joje pateikite paraišką. Žinoma, pirmiau reikėtų įsitikinti, kad toje bendrovėje esate naujas klientas, nes būtent jiems ir taikomi tokie pasiūlymai.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Jeigu jums reikia ne kažkokios akcinės paskolos, o tiesiog įprasto privataus kredito, tai tuomet į paskolų bendroves reikėtų kreiptis tik neradus kitų pasiūlymų. Matote, privačios paskolos tikrai nėra suteikiamos visur. Jas siūlo tik dalis kredito bendrovių. Norintiems gauti išskirtines sąlygas, reikėtų kreiptis į privačius paskolų teikėjus.

Dabar privačios paskolos taip paprastai nėra išduodamos – kreditoriams norisi garantijų.

privačios paskolos internetuGalvojantys, kad privačios paskolos išduodamos taip pat paprastai kaip ir įprasti kreditai, reikėtų labiau pasidomėti paskolų rinka. Privatūs kreditoriai dar griežčiau vertina besiskolinančių asmenų mokumo galimybes. Jie taip pat nori ir garantijų, o tai reiškia, kad skolinantis privačiai, ko gero teks įkeisti kažkokį turtą. Tai dažniausiai būna nekilnojamas turtas – butas, namas, žemės sklypas ir t.t.

Nekilnojamo turto įkeitimo procedūra yra standartinė – su privačiu kreditoriumi sudaroma hipotekos sutartis. Ji yra užregistruojama atitinkamuose registruose. Jeigu neturite jokio nekilnojamo turto, tai vargu ar kurs nors lengvai gausite privačią paskolą.

Privačios paskolos skirtos mokiems asmenims, o ne tiems, kurie ketina negrąžinti pinigų.

Pasirodo, yra tokių asmenų, kurie tikisi išvengti prievolių vykdymo – privatūs kreditoriai nurodo, kad jeigu jie neatgauna skolos, tai kliento nekilnojamas turtas bus areštuotas bet kokiu atveju. Bus vykdoma priverstinio skolos išieškojimo procedūra, o tai klientui kainuos dar daugiau nei jis skolinosi. Tad, galvojantiems, kad skolinantis iš privačių paskolų teikėjų pavyks išvengti įsipareigojimų vykdymo, reikėtų labiau apmąstyti pasekmes – jos bus skaudžios.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad privačios paskolos dabar suteikiamos ir kai kuriose kredito bendrovėse. Jose palūkanų norma, terminas, kredito grąžinimo laikotarpis kiekvienam klientui paskaičiuojamas individualiai. Tokios įstaigos tiesiog įvertina kliento kreditingumą – kuos jis geresnis, tuo geresnes skolinimosi sąlygas gauna asmuo.