Vartojimo paskolos akcija dabar leis jums pasiskolinti net 20 000 eurų sumą 84 mėnesių laikotarpiui pateikus paskolos paraišką internetu. Pateikę paraišką darbo valandomis, atsakymą gausite dar tą pačią dieną arba per artimiausias 24 valandas.

Vartojimo paskolos akcija pasinaudojama įvairiais tikslais

Paskolų akcijos visada buvo prioritetas tarps besiskolinančių asmenų. Ir ne be reikalo, nes tokios akcijos kaip pirma paskola nemokamai ar pirma įmoka tik po 3 mėnesių, teigiamai nuteikia skolininką, jog jo nelaukia jokie sunkūs išbandymai grąžinant paskolą.

Vartojimo paskolos akcijaNeretai vartojimo paskolos akcija pasinaudoja ir labai protingi asmenys, kurie sugeba paskolintus pinigus investuoti ir nuo jų uždirbti itin didelė grąžą. Itin tokiomis paskolomis būna susidomėję tarpusavio skolinimo platformų investuotojai. Sutelktinio finansavimo platformų investuotojai yra paprasti fiziniai asmenys, kurie skolina savo asmenines lėšas už sutartas metines palūkanas.  Todėl nemokamai pasiskolinus, tai yra labai puikus būdas uždirbti, kaip sakant, iš svetimų pinigų.

Nes asmuo, akcijos metu gavęs vartojimo paskolą be palūkanų ir tarkime pusmečiui, paskolina gautą sumą per sutelktinio finansavimo platformą kuriam nors asmeniui su pavyzdžiui 15% metinių palūkanų, gauna itin gerą grąžą iš svetimų pinigų. Asmeniui, paprasčiausiai, reikia per mėnesį padaryti gautos paskolos įmoką, bet pats per sutelktinio finansavimo platformą gauną paskolos įmoką ir plius 15% metines palūkanas.

Žinoma asmuo turėtų įvertinti ir tokią galimybę, jog paskolintų svetimų pinigų skolininkas gali ir negrąžinti. Tokiu atveju, asmuo, ne tik, kad patirs nuostolį, bet ir liks dar skolingas greitųjų kreditų bendrovei.

Laimei, jog sutelktinio finansavimo platformose, galima pasirinkti tokias investicijas, kurios turi garantinį fondą. Tai reiškia, kad investuotojas moka tam tikrą procentą nuo būsimų gautų palūkanų tam, kad paskolos negrąžinimo atveju, platformos administratorius padengtų skolininko įmokas.

Būtent su garantiniu fondu ir yra rekomenduojama investuotis sutelktinio finansavimo bendrovėse, ypač jeigu buvo investuojama pasinaudojus greitųjų kreditų bendrovės vartojimo paskolos akcija. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog asmuo, gavęs grąžą nuo paskolintų pinigų, aiškiau kalbant, nuo gautų palūkanų, sekančiais metais turės susimokėti gyventojo pajamų mokestį, jeigu palūkanų suma viršijo 500 eurų.