Žmonių paskolos žmonėms visiems gyvenimo atvejams! Automobiliui, būstui, atostogoms ar net vestuvėms. Žmonės skolinam bet kam iki 20 000 eurų. Pasiskolinti gali vos nuo 6% metinių palūkanų. Taip pat gera žinia prasiskolinusiems asmenims, nuo šiol galite ir refinansuoti savo įsiskolinimus dar geresnėmis sąlygomis nei bet kada!

Žmonių paskolos žmonėms suteikiamos internetu

Žmonių paskolosPasiskolinti internetu, turbūt, kiekvieno žmogau prioritetas. Niekam tikrai nepatinka vaikščioti per finansines paslaugas teikiančias bendroves ir konsultuotis bei išsiaiškinti kiek žmogus gali pasiskolinti. Privalumas skolinantis internetu yra tas, kad vienu metu galima apžvelgti daugybės kreditorių teikiamus pasiūlymus vienoje vietoje ir juos palyginti. Tokios pačios galimybės išlieka ir prasiskolinusiems asmenims, čia žmonės skaičiuoklių pagalba gali greitai gauti informaciją apie refinansavimo galimybes.

Vienas dažniausiai naudojamų ir labai išpopuliarėjusių pasiskolinimo būdų tapo žmonių paskolos. Čia paprasti žmonės skolina žmonėms su kur kas mažesnėmis metinėmis palūkanomis, nei kad seniau skolindavo bankai ar kredito unijos. Priežastis mažų palūkanų paprasta – konkurencija. Taip, tai yra vienas iš priežasčių, kodėl pasiskolinti dabar yra vienas geriausių laikotarpių per pastaruosius 10 metų. Keletą metų vykusi arši konkurencija tarp bankų ir greitųjų kreditų bendrovių atpūtė dar ir trečią konkurentą – tarpusavio skolinimosi platformas.

Šiose platformose tiek vartojimo paskolas, tiek būsto paskolas finansuoja žmonės. Kitaip sakant žmonių paskolos būna suteikiamos ne iš bendrovių nuosavų lėšų, bet iš paprastų fizinių asmenų, kurie noriai įdarbina savo asmenines santaupas ir iš to gauna solidžią grąžą. Galbūt tarpusavio skolinimo platformos ir paskatino dar didesnį vartojimo paskolų atpigimą, nes šiuo metu, greitųjų kreditų bendrovės kartu su tarpusavio skolinimosi platformomis gali pasiūlyti bene pigiausias finansavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kalbat apie finansines paslaugas, tarpusavio skolinimo platformose žmonės gali net ik pasiskolinti pinigų, bet ir refinansuoti turimus senus finansinius įsipareigojimus. Yra ir tokių sutelktinio finansavimo platformų, kuriose  gali būti finansuojami ir nekilnojamojo turto objektai. Reikėtų žinoti tik tai, kad dažniausiai tokie objektai yra investiciniai. Aiškiau kalbant, asmenys gali investuoti ir į komercinius nekilnojamojo turto objektus. Tiesa, investuojant į nekilnojamąjį turtą grąža nėra tokia didelė, bet yra garantija, nes finansuojamas nekilnojamasis turtas dažniausiai būna įkeistas.