Greitoji paskola

Greitoji paskola internetu su geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. 20 000 eurų paskolą galima pasiskolinti iki 84 mėnesių laikotarpiui. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma prasideda nuo 7%. Kiekvienas pasiūlymas gali būti pateikiamas individualiomis sąlygomis.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitoji paskola iš žmonių

Šiais laikais bene vienas pigiausių būdų pasiskolinti didesnę pinigų sumą yra skolinantis iš žmonių. Greitoji paskola iš žmonių suteikiama sutelktinio finansavimo platformose. Sutelktinio finansavimo platformose paprasti fiziniai asmenys gali iš savo asmeninių lėšų skolinti kitiems asmenims už tai gaudami atlygis. Atlygis, paprastai kalbant – palūkanos.

Greitoji paskolaTokiu būdu sutelktinio finansavimo platformos yra taip išpopuliarėjusios, kad baigia iš rinkos išstumti Lietuvoje veikiančius komercinius bankus ir greitųjų kreditų bendroves. Ir ne be reikalo, nes skolintis iš žmonių, šiuo metu yra bene pigiausias būdas. Mažiausias palūkanas lemia tai, kad skolindami savo asmeninius pinigus, žmonės siekia iš to uždirbti, o pasiūlius klientui kuo pigesnes paskolas, tuo daugiau jų atsiras. Tai reiškia, kad kuo pigiau žmonės skolina pinigus, tuo daugiau galimybių jie gauna investuoti savo pinigus.

Ir nenuostabus, kodėl žmonės ryžtasi skolintis savo asmenines lėšas, nes grąža už paskolintus pinigus gali siekti ir daugiau nei 10% per metus. O tai yra kur kas daugiau, nei, kad padėti asmeninius pinigus terminuotam indėliui. Žinoma, tokia grąža turi savo kainą – riziką. Rizika skolinti kuo didesnėmis palūkanomis gali lemti tai, kad asmuo taps nemokus, arba jau toks ir yra arba yra ties rizikos riba.

Neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet sufinansuojant paskolą, asmuo nepadaro nei vienos įmokos, tokiu būdu pradedami skaičiuoti nuostoliai. Žinoma, yra šiokia tokia paguoda, kad paskola kažkada bus išieškota, bet kaip rodo patirtis, ypač rizikingos paskolos, tos, kurių neįmanoma išieškoti daugiau kaip metus – nurašomos prie beviltiškų paskolų.

Žinoma, greitoji paskola iš žmonių ne visada būna nuostolinga kreditoriams. Priešingai, ko gero rasime daugiau investuojančių asmenų, kurie yra atgavę solidžią grąžą iš pinigų skolinimo, nei patyrusių nuostolį asmenų.

Bet kokiu atveju, riziką įvertinti prieš skolinant ir skolinantis, privalo tiek kreditorius, tieks paskolos ieškantis asmuo.