Greitasis kreditas

Finansinė našta slegia taip, kad jau nebesugalvojate kokios priemonės padėtų jos atsikratyti? Greitasis kreditas nuo šiol siūlomas ypatingai geromis sąlygomis! Viskas ko iš jūsų bus prašoma – tikslių ir teisingų duomenų ir pajamų gavimo užtikrinimo. Šie vartojamieji kreditai yra vienas dažniausių pasirinkimų sprendžiant netikėtai kilusias finansines problemas. Kaip viskas vyksta – skaitykite žemiau!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

 

Greitasis kreditas išduodamas asmenims, paisantiems numatytos tvarkos

Greitasis kreditasTa tvarka yra labai paprasta ir nėra tikslo galvoti, kad teks skirti daug laiko duomenų pateikimui. Daugiau laiko skiria nebent tie asmenys, kurie iš pradžių tuos duomenis pateikia su klaidomis. Kredito teikėjai prašo, kad tie duomenys būtų patikslinami ir tiek. Tad, svarstantiems apie greitojo kredito ėmimą internetu, reikia atminti, kad visi duomenys turi būti pateikti tiksliai ir nepaliekant jokių klaidų.

Taip pat neįtikėtinai svarbu užtikrinti, kad kreditorius matytų jūsų stabilią ekonominę padėtį. Tai reiškia, jog asmenys turi pateikti duomenis tiek apie kas mėnesį gaunamas pajamas, tiek apie išlaidas. Nesuklyskite vesdami duomenų – turite tiksliai žinoti kas sudaro jūsų įsipareigojimus, o kas – tik buitines išlaidas.

Greitasis kreditas išduodamas tiems asmenims, kurie įrodo, jog anksčiau paimtos paskolos bei kiti su vartojimu susiję įsipareigojimai nesukels rūpesčių mokant įmokas. Vaizdžiai kalbant, jūsų visų įsipareigojimų bendra suma turi būti mažesnė nei 40 proc. jūsų kas mėnesį gaunamų pajamų.

Jūsų įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms yra tie, kurie susiję su lizingu ar paskolomis. Pavyzdžiui, mobiliojo ryšio planai, internetas, kabelinė – nėra priskaičiuojami prie bendros įsipareigojimų sumos. Kaip jau anksčiau minėta – tai buitinės išlaidos.

Asmenys, kurie šiuo metu turi įsipareigojimų, viršijančių leistiną normą, naujos paskolos negauna. Greitasis kreditas šiems asmenims neišduodamas dėl esamų įstatymų ir nuostatų.

Paviršutiniškai kalbant, greitųjų kreditų negauna asmenys, kurie turi per mažą pajamų šaltinį, nėra pilnamečiai, turi per daug negrąžintų skolų ar yra bedarbiai. Tiesa, yra numatyta dar daugiau sąlygų, kurių nesugebėjus atitikti, kreditas tiesiog nebus suteikiamas. Visais keliamais kriterijais galite pasidomėti atsidarę vartojimo kredito įstatymą ir apžvelgę mokumo vertinimo nuostatus.